Zespól Szkół Elektronicznych w Radomiu zaprasza uczniów klas ósmych  szkoły podstawowej, którzy zdecydowani są rozwijać swoje pasje i kontynuować naukę w naszej placówce na pokazowe lekcje otwarte z przedmiotów zawodowych z zakresu: mechatroniki, automatyki, elektroniki,  informatyki i teleinformatyki.
Tematyka i terminy zajęć:
  •  Stwórz własną telewizję” (10 osób, wtorki: 10, 17, 24, 31 marzec w godzinach 8:30 – 9:30) - prowadzący Artur Nowocień
  • „Domowy Big Brother” (12 osób, piątek: 27 marzec w godzinach 8:00 – 11:45) - prowadzący: Wojciech Wojciechowski
  •  „Zbuduj własne urządzenie elektroniczne” (6 osób, czwartki: 12, 26 marzec w godzinach 9:00 – 10:00)
  • „Zbuduj COŚ w 3 D” (8 osób, piątek 27 marzec 10:00 – 11:00) - prowadzący: Marcin Migus
Prosimy o umożliwienie uczniom uczestnictwa w tych zajęciach.
Zapraszamy grupy zorganizowane  pod opieka nauczyciela.

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie przybycia pod numerem tel.  505-728-732 pani Karolina Czarnecka koordynator dni otwartych lub (48)3448116 (sekretariat szkoły) .