Zespół Szkół Elektronicznych

im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu

Technik programista
Uczniowie, którzy podejmą naukę na nowym kierunku oferowanym przez Zespół Szkół i Elektronicznych, zdobędą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z kwalifikacji zawodowych w zakresie projektowania baz danych i stron internetowych oraz programowania i testowania aplikacji.
TECHNIK INFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie technik informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania oraz eksploatacji komputera i urządzeń peryferyjnych, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, administrowania tymi sieciami, projektowania baz danych i administrowania bazami danych, tworzenia stron www i aplikacji internetowych, administrowania tymi stronami i aplikacjami.
TECHNIK AUTOMATYK
Automatyka to dziedzina techniki i nauki, która zajmuje się zagadnieniami sterowania różnorodnymi procesami, głównie technologicznymi i przemysłowymi (zwykle bez udziału lub z ograniczonym udziałem człowieka).
TECHNIK MECHATRONIK
Podejmując naukę w zawodzie mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania układów automatyki przemysłowej, montowania urządzeń precyzyjnych, uruchamiania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych, obsługiwania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych.
TECHNIK ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie technik elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: instalowania oraz konserwowania urządzeń elektronicznych, użytkowania urządzeń elektronicznych, naprawy urządzeń elektronicznych.
TECHNIK TELEINFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie teleinformatyk informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: uruchamiania i utrzymania terminali i przyłączy abonenckich, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, montowania i eksploatacji systemów transmisyjnych, instalowania i eksploatacji systemów komutacyjnych,administrowania sieciami teleinformatycznymi.
Microsoft Imagine Premium
W ramach programu Microsoft Imagine Premium (d. DreamSpark Premium), w którym uczestniczy Zespół Szkół Elektronicznych w Radomiu, uczniowie i pracownicy mają bezpłatny dostęp do oprogramowania firmy Microsoft: systemy operacyjne Windows, Visual Studio, SQL Server, aplikacje Access, Project i Visio oraz biblioteka MSDN. Dystrybucja oprogramowania i kodów licencyjnych w ramach tej licencji jest realizowana w oparciu o elektroniczny serwis "ELMS WebStore for Microsoft Imagine.

Proszę zapoznać się z nowym planem lekcji obowiązującym od 02.10.2022

1 września 2022r. to dzień rozpoczęcia nowego 2022/2023 roku szkolnego, a w naszej szkole odbyła się Miejska Inauguracja nowego roku szkolnego połączona z oddaniem do użytku nowego obiektu sportowego – wielofunkcyjnego boiska, które powstało w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Czytaj więcej...

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego

Klasy pierwsze

Uczniowie klas pierwszych spotykają się z wychowawcami klas o godzinie 7.50 przed budynkiem PSP 27 (wejście furtką od ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH).

Klasa

Wychowawca

Sala

1A – technik automatyk

Zuzanna Dobkiewicz

205p

1P1 – technik programista

Monika Wyszyńska

206p

1P2 – technik programista

Diana Tomaszewska

209p

1E – technik elektronik

Wojciech Wojciechowski

5W

1I – technik informatyk

Sylwia Szafranowicz

207p

1M – technik mechatronik

Magdalena Dygała

208p

1R – technik robotyk

Anita Olszewska-Zapłata

210p

Klasy trzecie

Czytaj więcej...

Matura w terminie poprawkowym

Informujemy, że matura w terminie poprawkowym odbędzie się 23 sierpnia 2022r. o godz. 9.00. Tegoroczni maturzyści proszeni są o zgłoszenie się do szkoły 30 min. Przed egzaminem.

 

Egzaminy poprawkowe

Egzaminy poprawkowe dla uczniów wszystkich klas Zespołu szkół Elektronicznych w Radomiu w roku szkolnym 2021/2022 odbędą się 25 sierpnia 2022r. o godz. 8.00

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA 2022/2023

Liczba wolnych miejsc w rekrutacji uzupełniającej

Technik automatyk - 1 miejsce

Technik robotyk - 3 miejsca

Technik elektronik - 3 miejsca

Technik mechatronik - 1 miejsce

Technik informatyk - brak wolnych miejsc

Technik programista - brak wolnych miejsc

Czytaj więcej...