W dniu 9 grudnia odbyła się prezentacja produktów wykonanych przez uczniów klasy 1M i 1I w ramach międzynarodowego projektu ‘Innovate your dreams’, który oparty jest na metodzie STEAM. W trakcie przerw uczniowie zaprezentowali 9 innowacyjnych produktów, które samodzielnie zaprojektowali.

Uczestnicy międzynarodowego projektu stworzyli m. in. ,,Kremówki Papieskie im. Bohaterów Westerplatte’’, ,,Poligami’’- sposób na uśmiech, „Elektrotechnik Pass”-aplikacja, która rozwiązuje zadania z elektrotechniki, „Przenośny serwer na dane”, „Magiczny durszlak BMW” czy grę komputerową „World Trade Center”.

Uczniowie i nauczyciele oddali głosy na ich zdaniem najlepszy produkt. Oto wyniki głosowania:

I miejsce: „Poligami” – uśmiech za uśmiech. Uczniowie klasy 1M: Hanna Kołodziejczyk, Żaneta Matejek, Klaudiusz Zięba, Patryk Brzozowski.

II miejsce: ,,Kremówki Papieskie im. Bohaterów Westerplatte’’. Uczniowie klasy 1M: Seweryn Rola, Kacper Pietrzyk, Dawid Włoskowicz, Bartłomiej Krzyżanowski.

III miejsce: „Magiczny durszlak BMW”. Uczniowie klasy 1M: Kacper Jakubowski, Filip Rogoś, Patryk Niewiadomski, Michał Dorożyński.

Gratulujemy!!! Organizatorami wydarzenia są nauczycielki języka angielskiego: Kamila Płokita i Magdalena Dygała.

Już wkrótce będzie można oddać głos na najlepszą reklamę tych innowacyjnych produktów.