W dniu 28.05.2021 r. w Zespole Szkół Elektronicznych w Radomiu odbył się po raz drugi konkurs matematyczno-językowy „MATEMATYKA NA JĘZYKACH”. Młodzież ósmych klas szkół podstawowych miała możliwość sprawdzenia umiejętności językowych. Pomimo wymagającej formuły konkursu, gdzie zostały połączone dwie trudne i ciekawe dyscypliny, uczestnicząca młodzież wykazała się wysokim poziomem wiedzy i zaangażowaniem.

Mamy nadzieję, że ta inicjatywa spełni oczekiwania społeczności oświatowej naszego regionu, jak również będzie dla uczniów dodatkową motywacją w podjęciu decyzji o wyborze dalszej ścieżki kształcenia.

W związku z dużym zainteresowaniem ze strony zgłoszonych szkół, chcemy podziękować wszystkim opiekunom za wsparcie i motywowanie swoich podopiecznych.

Dziękujemy również naszym sponsorom:

- Wydawnictwu Nowa Era,

- Zipcom Radom,

- Express Publishing

którzy wspierając takie inicjatywy przyczyniają się do rozwoju edukacji i integracji społeczności. Mamy nadzieje, że konkurs przypadł Państwu do gustu, dlatego czekamy na opinie i uwag, które będą nas dopingować w realizacji przyszłych edycji. Korespondencje należy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wyniki w kategorii języka angielskiego:

I miejsce: Jaskólski Kacper PSP 5 w Radomiu

II miejsce: Łoboda Malwina PSP w Mazowszanach

III miejsce: Jurczak Krzysztof PSP 14 w Radomiu

Wyróżnienia: Bogdańska Maja PSP 14 i Grochala Piotr PSP 6

 

Zapraszamy za rok

Zespół Organizacyjny Konkursu