DATA | NR LEKCJI | NAUCZYCIEL NIEOBECNY | KLASA | NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY |
30.10.2015 | 2 | A.Stańczyk | 2TE3 | p. Zwierzchowska zorganizuje zajęcia |
piątek | 3 | Zw. lekarskie | 3TE2 | p. Zaczek za l.7 - 30.10.2015 |
4 | 4TI2 | p. Marszałek za l.6 -03.11.2015 | ||
5,6 | 1TI2 | Zajęcia odwołane | ||
30.10.2015 | 0-3 | P. Pirosz | 2TT | p. T. Marek i p. Wach po ½ klasy |
piątek | Zw. lekarskie |
DATA | NR LEKCJI | NAUCZYCIEL NIEOBECNY | KLASA | NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY |
29.10.2015 | 0,1 | A.Stańczyk | 3TE1 | Zajęcia odwołane |
czwartek | 2 | Zw. lekarskie | 1TI2 | p. Stańczyk i p. Mroczek za l. 7 - 29.10.2015 |
3 | 2TE3 | Ks. Rożek zorganizuje zajęcia | ||
29.10.2015 | 0-3 | P. Pirosz | 3TT | p. Zwierzchowska i p. Wach po ½ klasy |
czwartek | Zw. lekarskie | |||
29.10.2015 | 4 | K. Solecka | 1TI2 | p. Siekiera za l. 8 - 02.10.2015 |
czwartek | 5 | Zw. lekarskie | 2TE2 | p. Miłkowska zorganizuje zajęcia |
6 | 1TI3 | p. Kiełbiowski zorganizuje zajęcia | ||
7 | 2TE3 | Zajęcia odwołane | ||
29.10.2015 | 1 | E. Chylicka | 1TE2 | p. Okoń - zajęcia z całą klasą |
czwartek | 2 | szkolenie | 1TTI | p. Okoń - zajęcia z całą klasą |
3 | 3TI1 | p. Okoń - zajęcia z całą klasą | ||
4 | 2TE3 | p. Okoń - zajęcia z całą klasą | ||
29.10.2015 | 2,3 | K. Dasiewicz | 1TI3 | p. Pietrzak Marek - zajęcia z całą klasą |
czwartek | 4,5 | szkolenie | 1TTI | p. Wieczorek - zajęcia z całą klasą |
DATA | NR LEKCJI | NAUCZYCIEL NIEOBECNY | KLASA | NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY |
28.10.2015 | 1 | A.Stańczyk | 2TE3 | Zajęcia odwołane |
środa | 2 | Zw. lekarskie | 3TE2 | p. Mitak - zorganizuje zajęcia |
3 | 1TI3 | Grupa p. Sokołowskiego - czytelnia, pozostali zajęcia odwołane | ||
5,6 | 4TI2 | Zajęcia odwołane | ||
28.10.2015 | 0-3 | P. Pirosz | 3TI3 | p. Zwierzchowska i p. Wach - cała klasa |
środa | 4,5 | Zw. lekarskie | 3TI1 | Zajęcia odwołane - lekcja 6, język polski odbędzie na l.0 - 30.10.2015 |
DATA | NR LEKCJI | NAUCZYCIEL NIEOBECNY | KLASA | NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY |
27.06.2015 | 4-7 | G. Barszcz | 3TE2 | Grupa p. Barszcza zajęcia odwołane |
wtorek | Urlop bezpłatny | |||
27.06.2015 | 1,2 | R. Kotowicz | 1TI2 | Grupa p. Kotowicza zajęcia odwołane |
wtorek | Wyjazd do AGH | |||
27.06.2015 | 2,3 | K. Dasiewicz | 1TI1 | p. Pietrzak Marek - cała klasa |
wtorek | 4,5 | Wyjazd do AGH | 1TI2 | p. Pietrzak Marek - cała klasa |
27.06.2015 | 2 | A.Gregorek Tabor | 4TI2 | Zajęcia odwołane |
wtorek | 3 | Wyjazd do AGH | 4TI2 | p. M. Stępień za l.1 -27.10.2015 |
4,5 | 3TI3 | p. Kowalczyk za l. 0,1 - 27.10.2015 | ||
6,7 | 3TI2 | Klasa na praktyce | ||
27.06.2015 | 2 | Ł. Rylski | 4TI2 | Zajęcia odwołane |
3 | Wyjazd do AGH | 4TI2 | p. M. Stępień za l.1 -27.10.2015 | |
wtorek | 4,5 | 3TI3 | p. Kowalczyk za l. 0,1 - 27.10.2015 | |
6,7 | 3TI2 | Klasa na praktyce | ||
Przesunięcia w planie w związku z nb p. A. Gregorek Tabor, Ł. Rylskiego, A.Stańczyk |
0 | M. Stępień | 1TE2 | Lekcja przesunięta na l. 8 - 29.10. 2015 |
1 | 4TI2 | Lekcja przesunięta na l.3 - 27.10.2015 | ||
27.06.2015 | 0-3 | W. Wiśniewski | 2TE2 | Grupa p. Wiśniewskiego - zajęcia odwołane |
wtorek | 4-7 | Wyjazd do AGH | 3TE2 | Grupa p. Wiśniewskiego - zajęcia odwołane |
27.06.2015 | 0-2 | S. Zalewski | 3TI2 | Klasa na praktyce |
wtorek | 3,4 | Wyjazd do AGH | 4TT | Zajęcia odwołane (lekcja 5 j. angielski obędzie się 3.11.2015 na l.6) |
5 | 3TT | p. Sajak zorganizuje zajęcia | ||
7,8 | 3TT | Zajęcia odwołane | ||
27.06.2015 | 1 | A.Stańczyk | 1TE2 | Zajęcia odwołane |
wtorek | 2 | Zw. lekarskie | 3TE2 | p. M. Stępień za l. 1. z 1.10.2015 |
27.06.2015 | 0-3 | P. Pirosz | 3TI1 | p. Wach i p. Zwierzchowska po1/2 klasy |
wtorek | 4,5 | Zw. lekarskie | 1TTI | p. M. Kozłowski - zajęcia z całą klasą |
27.06.2015 | 5 | K. Solecka | 2TE3 | p. Okrutny za l.8 - 28.10.2015 |
wtorek | 6 | Zw. lekarskie | 1TI3 | jadalnia |
7 | 1TI2 | jadalnia | ||
27.06.2015 | 4 | J. Kiełbiowski | 3Z | p. Kalita - cała klasa |
wtorek | 5,6 | Opieka - zawody | 2TE1 | p. Kalita - cała klasa |
DATA | NR LEKCJI | NAUCZYCIEL NIEOBECNY | KLASA | NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY |
26.10.2015 | 2 | A.Stańczyk | 3TE1 | p. Czarnecka - zorganizuje zajęcia |
poniedziałek | 3 | Zw. lekarskie | 1TE2 | p. Kwiecień za l.7 - 29.10.2015 |
5 | 1TI3 | p. Okrutny za l.7 - 26.10.2015 | ||
6 | 1TI3 | p. Pietrzak Marek zorganizuje zajęcia | ||
1TI3 | p. Solecka - matematyka przesunięta z l.8 na l.7 | |||
26.10.2015 | 0-3 | P. Pirosz | 3TI2 | Klasa na praktyce |
poniedziałek | Zw. lekarskie |
DATA | NR LEKCJI | NAUCZYCIEL NIEOBECNY | KLASA | NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY |
23.10. 2015 | 1 | T. Wojtas | 3TE1 | zajęcia odwołane |
piątek | 2 | zwolnienie lekarskie | 4TE1 | p. Mitak – matematyka za lek. 1, sala 302 |
23.10. 2015 | 1 | B. Gradzik | 2Ti1 | p. Kostkiewicz – cała klasa |
piątek | 2 | zwolnienie lekarskie | 4Ti3 | p. Kostkiewicz – cała klasa |
3 | 1TTi | p. Kostkiewicz – cała klasa | ||
5 | 4TE1 | p. Kostkiewicz – cała klasa | ||
23.10. 2015 | 2 | A. Stańczyk | 2TE3 | p. Kiełbiowski – zorganizuje zajęcia |
piątek | 3 | zwolnienie lekarskie | 3TE2 | p. Zaczek-Hajdak – matematyka za lek. 7, sala 107 |
4 | 4Ti2 | p. Marszałek – matematyka za lek. 6 we wt. 27.10. 15 r., sala 107 | ||
5-6 | 1Ti2 | zajęcia odwołane | ||
23.10. 2015 | 4 | B. Czerska | 2TE3 | p. Smolarczyk – zajęcia z wych. za lek. 7, sala 304 |
piątek | 5 | zwolnienie lekarskie | 2TE1 | p. Kwiecień – wdż, sala 304 |
23.10. 2015 | 0-3 | P. Pirosz | 2TT | p. Marek i p. Wach – po ½ grupy |
piątek | zwolnienie lekarskie | |||
23.10. 2015 | 0-1 | A. Gregorek-Tabor | 4TT | zajęcia odwołane |
piątek | 4-5 | opieka nad dzieckiem | 4Ti1 | p. Rylski – cała klasa |
6-7 | 4Ti2 | p. Rylski – cała klasa |
Zajęcia z sal 305 i 307 zostają przeniesione (Olimpiada Wiedzy Technicznej):
sala 305
2 lekcja – sala 202
3 lekcja – --------
sala 307
2 lekcja – sala 306
3 lekcja – sala 209
Zajęcia z sali 006 zostają przeniesione (Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus z języka niemieckiego):
sala 006
3 lekcja – sala 008
4 lekcja – sala 208
DATA | NR LEKCJI | NAUCZYCIEL NIEOBECNY | KLASA | NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY |
22.10. 2015 | 3 | T. Wojtas | 4TE2 | p. Mitak – matematyka za lek. 0 w pon. 26.10. 15 r., sala 302 |
czwartek | 4 | zwolnienie lekarskie | 2TE2 | p. Siekiera – eduk. dla bezp. za lek. 6 w piątek 23.10. 15 r., sala 302 |
5 | 3TE1 | p. Sokołowski – zorganizuje zajęcia | ||
6 | 3TE3 | zajęcia odwołane (jęz. niemiecki z p. Czarnecką z lek. 7 odbędzie się w pon. 26.10. 15 r. na lek. 8, sala 208) | ||
7 | 3TE2 | zajęcia odwołane | ||
22.10. 2015 | 1 | B. Gradzik | 4TE1 | p. Kostkiewicz – cała klasa |
czwartek | 2 | zwolnienie lekarskie | 4TE2 | p. Kostkiewicz – cała klasa |
3 | 1TE1 | p. Kostkiewicz – cała klasa | ||
4 | 4Ti1 | p. Olas – zorganizuje zajęcia, sala 305 | ||
22.10. 2015 | 0-1 | A. Stańczyk | 3TE1 | zajęcia odwołane |
czwartek | 2 | zwolnienie lekarskie | 1Ti2 | p. Wyszyńska– zorganizuje zajęcia, sala 107 |
3 | 2TE3 | p. Sajak – zorganizuje zajęcia, sala 107 | ||
22.10. 2015 | 1 | B. Czerska | 2TE3 | zajęcia odwołane |
czwartek | 2 | zwolnienie lekarskie | 2TE1 | zajęcia odwołane |
3 | 2TE2 | ks. Rożek – zorganizuje zajęcia, sala 304 | ||
4 | 2TE1 | p. Pakosz – progr. mikrokontr. za lek. 3, sala 304 | ||
5 | 1TE1 | p. Zielezińska – zorganizuje zajęcia, sala 304 | ||
22.10. 2015 | 0-3 | P. Pirosz | 3TT | p. Zwierzchowska i p. Wach – po ½ grupy |
czwartek | zwolnienie lekarskie |
DATA | NR LEKCJI | NAUCZYCIEL NIEOBECNY | KLASA | NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY |
21.10. 2015 | 0-3 | M. Chrzan | 4TE1 | p. Makowski i p. Nagrodzka – po ½ grupy |
środa | 4-8 | urlop bezpłatny | 4TT | p. Zalewski – cała klasa |
9 | 2TT | zajęcia odwołane |
DATA | NR LEKCJI | NAUCZYCIEL NIEOBECNY | KLASA | NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY |
21.10. 2015 | 1 | B. Gradzik | 3TE1 | p. Kostkiewicz – cała klasa |
środa | 2 | zwolnienie lekarskie | 4Ti3 | p. Kostkiewicz – cała klasa |
3 | 4TE2 | p. Kostkiewicz – cała klasa | ||
4 | 1TTi | p. Kostkiewicz – cała klasa | ||
21.10. 2015 | 3-4 | M. Stańczyk | 3Ti2 | klasa na praktyce |
środa | 5-6 | zwolnienie lekarskie | 3Ti3 | p. Matyga – cała klasa, sala 310 |
21.10. 2015 | 1-2 | B. Czerska | 1TE1 | zajęcia odwołane |
środa | 3 | zwolnienie lekarskie | 2TE1 | p. Kozuń – zorganizuje zajęcia |
4 | 2TE2 | ks. Rożek – religia za lek. 1, sala 304 | ||
5 | 2TE3 | p. Okrutny – religia za lek. 8, sala 304 | ||
6 | 3z | zajęcia odwołane (religia z p. Sajakiem z lek. 7 odbędzie się we wtorek 27.10. 15 r. na lek. 8, sala 102) | ||
21.10. 2015 | 0-3 | P. Pirosz | 3Ti3 | p. Wach i p. Zwierzchowska – po ½ grupy |
środa | 4-5 | zwolnienie lekarskie | 3Ti1 | zajęcia odwołane (jęz. polski z p. Olas z lek. 6 odbędzie się w piątek 23.10. 15 r. na lek. 0, sala 211) |
21.10. 2015 | 1 | A. Stańczyk | 2TE3 | zajęcia odwołane |
środa | 2 | zwolnienie lekarskie | 3TE2 | zajęcia odwołane (historia i społ. z p. M. Stępień z lek. 1 odbędzie się we wtorek 27.10. 15 r. na lek. 2, sala 107) |
3 | 1Ti3 | p. Okrutny – religia za lek. 7, sala 107 | ||
5-6 | 4Ti2 | zajęcia odwołane | ||
21.10. 2015 | 1 | T. Wojtas | 3TE3 | p. Puchalska - matematyka za lek. 0 |
środa | 2 | zwolnienie lekarskie | 2TE2 | zajęcia odwołane |
3 | 3TE2 | zajęcia odwołane | ||
4 | 2TE3 | p. J. Stępień - zorganizuje zajęcia | ||
5 | 4TE2 | zajęcia odwołane (jęz. niemiecki z p. Zielezińską z lek. 6 odbędzie się w środę 28.10. 15 r. na lek. 7 w sali 104w) | ||
6 | 4TE1 | zajęcia odwołane |