DATA NR LEKCJI NAUCZYCIEL NIEOBECNY KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
23.09 0-1 Z. Wosion 1TTI Zajęcia gr. p. Wosiona zostają odwołane.
  2-3 Zwolnienie lekarskie 2TE3 p. Kuczyński zajęcia z całą klasą.
  4-5   1TI1 p. Kuczyński zajęcia z całą klasą.
  0-3 P. Pirosz 3TI3 Zajęcia  gr. p. Pirosza zostają odwołane.
  4 Zwolnienie lekarskie 3TI1 p. Gregorek-Tabor zaopiekuje się klasą.
  5   3TI1 p. J. Marszałek za l. 5 piątek 25.09
  0-3 M. Zwierzchowska 3TI3 Zajęcia  gr. p. Zwierzchowskiej zostają odwołane.
    Zwolnienie lekarskie
  6 M. Cichawa 2TE2 Klasa na wycieczce
  7 Opieka w czasie wycieczki Grupy łączone Zajęcia zostają odwołane.
  8   Grupy łączone Zajęcia zostają odwołane.
  0 B. Chrząszcz 2TI2 Zajęcia zostają odwołane.
  1 Zwolnienie lekarskie 3z Zajęcia zostają odwołane.
  2   2TT Zajęcia zostają odwołane.
  3   2TI1 p. J. Kozuń zaopiekuje się klasą.
  4 Robert Okrutny 2TE1 p. A. Stańczyk zaopiekuje się klasą.
  6 Zwolnienie lekarskie 2TE3 Czytelnia p. Piwowarczyk – Tkaczyk.
  7   1TI3 Zajęcia zostają odwołane.

Klasa 2TE2pod opieką p. M. Cichawy o godz. 11.30  wychodzi na wycieczkę pt. „Śladami historii Radomia”.

W środę (23.09) od godziny 11 do 15 w Sali 008 odbędą się wybory do Parlamentu Młodzieży Miasta Radomia.

Klasy zapraszane będą zgodnie z następującym harmonogramem:

10:45 11:45 12:40 13:35 14:30
2TE1 1TI3 1TI1 1TE2 1TE1
2TE2 2TE3 1TI2 2TI2 2TT
3TI3 3TE3 1TTI 3TE2 3TE1
4TE1 3TI1 2TI1 4TT 4TI3
4TE2 3TT 3TI2
4TI3 4TI1 4TI2

Uczniowie chętni do głosowania proszeni są o przyniesienie dokumentu tożsamości (dowodu osobistego lub legitymacji szkolnej). Za utrudnienia w lekcji przepraszamy.

Zajęcia z Sali 008 zostają przeniesione do:

Lekcja 3 do sali 202 – klasa 2TE2

Lekcja 4 do sali 109 – klasa 4TI2