Zespół Szkół Elektronicznych

im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu

Technik programista
Uczniowie, którzy podejmą naukę na nowym kierunku oferowanym przez Zespół Szkół i Elektronicznych, zdobędą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z kwalifikacji zawodowych w zakresie projektowania baz danych i stron internetowych oraz programowania i testowania aplikacji.
TECHNIK INFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie technik informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania oraz eksploatacji komputera i urządzeń peryferyjnych, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, administrowania tymi sieciami, projektowania baz danych i administrowania bazami danych, tworzenia stron www i aplikacji internetowych, administrowania tymi stronami i aplikacjami.
TECHNIK AUTOMATYK
Automatyka to dziedzina techniki i nauki, która zajmuje się zagadnieniami sterowania różnorodnymi procesami, głównie technologicznymi i przemysłowymi (zwykle bez udziału lub z ograniczonym udziałem człowieka).
TECHNIK MECHATRONIK
Podejmując naukę w zawodzie mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania układów automatyki przemysłowej, montowania urządzeń precyzyjnych, uruchamiania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych, obsługiwania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych.
TECHNIK ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie technik elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: instalowania oraz konserwowania urządzeń elektronicznych, użytkowania urządzeń elektronicznych, naprawy urządzeń elektronicznych.
TECHNIK TELEINFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie teleinformatyk informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: uruchamiania i utrzymania terminali i przyłączy abonenckich, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, montowania i eksploatacji systemów transmisyjnych, instalowania i eksploatacji systemów komutacyjnych,administrowania sieciami teleinformatycznymi.
Microsoft Imagine Premium
W ramach programu Microsoft Imagine Premium (d. DreamSpark Premium), w którym uczestniczy Zespół Szkół Elektronicznych w Radomiu, uczniowie i pracownicy mają bezpłatny dostęp do oprogramowania firmy Microsoft: systemy operacyjne Windows, Visual Studio, SQL Server, aplikacje Access, Project i Visio oraz biblioteka MSDN. Dystrybucja oprogramowania i kodów licencyjnych w ramach tej licencji jest realizowana w oparciu o elektroniczny serwis "ELMS WebStore for Microsoft Imagine.

 

DATA

NR LEKCJI

NAUCZYCIEL NIEOBECNY

KLASA

NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY

20.11.2015

4

B. Czerska

2TE3

p. Smolarczyk za l.7 - 20.11.2015

piątek

5

 

2TE1

P. Siekiera za l.8 - 24.11.2015

         

20.11.2015

0-2

E. Miłkowska

1TI3

p. Stańczyk - zajęcia z dwoma grupami.

piątek

3

 

3TI2

p. Gregorek Tabor - opieka nad klasą podczas zaplanowanego spotkania.

 

4

 

3TI2

p. Popielarski zorganizuje zajęcia

         

20.11.2015

0-3

W. Wojciechowski

3TE3

Klasa na praktyce

piątek

       
         

20.11.2015

2

I.Zaczek Hajdak

3TI2

p. Mitak zorganizuje zajęcia

piątek

4

 

1TE2

Zajęcia odwołane

 

5

 

3Z

p. Kwiecień zorganizuje zajęcia

 

6,7

 

3TE2

Zajęcia odwołane

         

20.11.2015

2

A.Stańczyk

2TE3

p. Kiełbiowski - opieka nad klasą

piątek

3

 

3TE2

p. Faliński za l. 5 - 20.11.2015

 

4

 

4TI2

p. Płokita opieka - nad klasą

 

5,6

 

1TI2

Zajęcia odwołane

         

20.11.2015

4

M. Mamczarz

2TT

p. Kostkiewicz - cała klasa

piątek

5

 

2TE3

p. Płokita - cała klasa

 

6

 

1TTI

p. Płokita - cała klasa

 

7

 

2TE1

p. Płokita - cała klasa

         

20.11.2015

1

B. Gradzik

2TI1

p. Kostkiewicz - cała klasa

piątek

2

 

4TI3

p. Kostkiewicz - cała klasa

 

3

 

1TTI

p. Kostkiewicz - cała klasa

 

5

 

4TE1

Lekcja przesunięta na l.0 20.11.2015 - p. Kostkiewicz - cała klasa

         

20.11.2015

5

J. Stępień

1TE2

Zajęcia odwołane

l.6 z p. Smolarczyk przesunięta na l.8 w czwartek 26.11.2015

piątek

6

 

2TE3

Zajęcia odwołane (l.7 przesunięta na l.4)

 

7

 

3TI3

Zajęcia odwołane

       

 

20.11.2015

1,2

K. Solecka Cieloch

1TI1

Dziewczęta - czytelnia, chłopcy zajęcia odwołane

piątek

3,4

 

4TE1

Zajęcia odwołane

 

5

 

4TI3

p. Chrzanowska - czytelnia

 

6

 

3TI2

Zajęcia odwołane

 

 

revcoll.com

 

DATA

NR LEKCJI

NAUCZYCIEL NIEOBECNY

KLASA

NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY

19.11.2015

1

B. Czerska

2TE3

Zajęcia odwołane

czwartek

2

 

2TE1

Zajęcia odwołane

 

3

 

2TE2

Ks. Rożek - opieka nad klasą

 

4

 

2TE1

p. Pakosz za l. 3 - 19.11.2015

 

5

 

1TE1

p. Sajak za l.7 - 23.11.2015 (kl. 3TI1 praktyka)

         

19.11.2015

4

E. Miłkowska

3TI2

p. Solecka Cieloch za l.1 - 19.11.2015

czwartek

6-8

 

1TI1

p. Nagrodzka i p. Sokołowski po ½ klasy

         

19.11.2015

1-4

W. Wojciechowski

3TE2

Grupa p. Wojciechowskiego - zajęcia odwołane

czwartek

5

 

2TE1

p. Żukowska i p. Wiśniewski po ½ klasy

 

6-8

 

2TE1

Klasa w kinie

         

19.11.2015

3

I.Zaczek Hajdak

3TI2

p. Popielarski - opieka nad klasą

czwartek

4

 

1TI1

p. Zwierzchowska - opieka nad klasą

 

5

 

1TE2

p. Kwiecień za l.7 - 19.11.2015

 

6

 

3TE2

czytelnia

 

7

 

3TI3

Klasa w kinie

 

8

 

1TE1

Zajęcia odwołane

         

19.11.2015

0,1

A.Stańczyk

3TE1

Zajęcia odwołane

czwartek

2

 

1TI2

p. Mroczek i p. Stańczyk za l.7 - 19.11.2015

 

3

 

2TE3

p. Solecka za l.7  19.11.2015

         
         

19.11.2015

6

M. Cichawa

4TE1

Zajęcia odwołane

czwartek

7

 

1TTI

Grupa p. Cichawy - zajęcia odwołane

 

8

 

2TE2

Klasa w kinie

         

19.11.2015

6

J. Olas

2TI1

Zajęcia odwołane

czwartek

7

 

2TI2

Klasa w kinie

         

19.11.2015

6

A.Smolarczyk

1TTI

p. Kiełbiowski za l.7  19.11.2015 - zajęcia z swoją grupą, druga zajęcia odwołane

czwartek

7

 

1TI3

Zajęcia odwołane

         

19.11.2015

6

K. Solecka Cieloch

4TI3

Zajęcia odwołane

czwartek

       
         

 

 

revcoll.com

 

DATA

NR LEKCJI

NAUCZYCIEL NIEOBECNY

KLASA

NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY

18.11.2015

1,2

B. Czerska

1TE1

Zajęcia odwołane

środa

3

 

2TE1

p. P. Kozłowski - opieka nad klasa

 

4

 

2TE2

p. Czarnecka - opieka nad klasą

 

5

 

2TE3

p. Okrutny za l.8 18.11.2015

 

6

 

3Z

czytelnia

         

18.11.2015

4-6

E. Miłkowska

2TI2

p. Kozuń i p. Marek po1/2 klasy

środa

       
         

18.11.2015

4

W. Wojciechowski

3TE2

p. J. Stępień - opieka nad klasą

środa

5-7

 

2TT

p. Żukowska i p. Wiśniewski po ½ klasy

         

18.11.2015

6

I.Zaczek Hajdak

1TI1

Dziewczęta - jadalnia, chłopcy - zajęcia odwołane

środa

7

 

1TE2

Zajęcia odwołane

         
         

18.11.2015

1

A.Stańczyk

2TE3

Zajęcia odwołane

środa

2

 

3TE2

p. Mitak - opieka nad klasą

 

3

 

1TI3

p. Okrutny za l. 7 - 18.11.2015

 

5,6

 

4TI2

Zajęcia odwołane

 

 

revcoll.com

DATA

NR LEKCJI

NAUCZYCIEL NIEOBECNY

KLASA

NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY

17.11.2015

1

B. Czerska

3Z

p. Wieczorek za l.7 - 17.11.2015

wtorek

     

Uwaga: klasa 3Z w dniu 17.11.2015 przychodzi na l.0 za l.6 urządzenia elekt. z p. Wieczorek

 

2

 

1TE1

p. M. Stępień za l.7 -19.11.2015

 

4

 

2TE1

p. Solecka Cieloch za l.1 - 17.11.2015

 

5

 

2TE2

p. Suwalski za l.0 - 18.11.2015

 

6

 

2TE3

Grupa, która ma WF ma zajęcia w czytelni, pozostali- zajęcia odwołane.

         

17.11.2015

3-5

E. Miłkowska

2TI1

p. Kozuń i p. Marek po ½ klasy

wtorek

6,7

 

2TI2

p. Kozłowski i p. Kozuń po ½ klasy

         

17.11.2015

0-3

W. Wojciechowski

3TE1

Grupa p. Wojciechowskiego - zajęcia odwołane

wtorek

       
         

17.11.2015

1

B. Kostkiewicz

1TE1

p. Gradzik - cała klasa

wtorek

2

 

2TI1

p. Gradzik - cała klasa

 

3

 

2TT

p. Mamczrz - cała klasa

 

4

 

1TE2

p. Gradzik - cała klasa

         

17.11.2015

2

I.Zaczek Hajdak

3TI3

p. M. Kozłowski - opieka nad klasą

wtorek

3

 

3TI3

p. Marszałek - opieka nad klasą

 

4

 

3TI2

p. Syta - opieka nad klasą

 

5,6

 

1TE1

Zajęcia odwołane -l.7 edb odbędzie się na l.8  18.11.2015

revcoll.com

DATA

NR LEKCJI

NAUCZYCIEL NIEOBECNY

KLASA

NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY

16.11.2015

1

P. B. Czerska

1TE1

Zajęcia zostają odwołane.

 

2

 

1TE1

p. Olas za l.8 środa 18.11

 

3

 

2TE2

p. Łukasiewicz za l. 0 poniedziałek 16.11

   

 

 

 

16.11.2015

4-9

p. W. Wojciechowski

3Z

Grupa p. Wojciechowskiego - zajęcia odwołane

   

 

 

 

16.11.2015

2,3

p. E. Miłkowska

2TI1

p. Sokołowski i p. Kozłowski po ½ klasy

 

4-6

 

1TI2

p. Nagrodzka i p. Sokołowski po ½ klasy

revcoll.com

DATA

NR LEKCJI

NAUCZYCIEL NIEOBECNY

KLASA

NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY

13.11.2015

1

J. Rożek

1TI2

Zajęcia odwołane

piątek

2

 

2TE2

p. Mitak - opieka nad klasą

 

3

 

3TE1

p. Wojtas za l. 1 - 13.11.2015

 

4

 

3TI3

p. Płokita - opieka nad klasą

 

5

 

1TI1

p. Kwiecień - lekcja wdż

         

13.11.2015

0-3

M. Chrzan

4TE2

Grupa p. Chrzana - zajęcia odwołane

piątek

       
         

13.11.2015

0-3

M. Nagrodzka

4TE2

Grupa p. Nagrodzkiej - zajęcia odwołane

piątek

4-7

 

3TE1

p. Barszcz i p. Wiśniewski po ½ klasy

         

13.11.2015

4

B. Czerska

2TE3

p. Smolarczyk za l. 7 - 13.11.2015

piątek

5

 

2TE1

czytelnia

         

13.11.2015

0-1

J. Kiełbiowski

3TI2

Grupa p. Kiełbiowskiego - zajęcia odwołane

piątek

3-4

 

3Z

p. Kalita - cała klasa

 

5

 

4TI2

p. Kalita - cała klasa

         

13.11.2015

0,2,3

A.Wieczorek

1TE2

Klasa na wycieczce przedmiotowej

piątek

1

 

3Z

Zajęcia odwołane

         

 

W piątek 13.11.2015 r. klasa 1TE2 pod opieką wychowawczyni idzie na wycieczkę przedmiotową do ITiE w Radomiu. Klasa wraca na lekcję 4 - matematykę do szkoły.

revcoll.com

DATA NR LEKCJI NAUCZYCIEL NIEOBECNY KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
12.11.2015 1 J. Rożek 1TI2 Zajęcia odwołane
czwartek 2   3TI3 Zajęcia odwołane
  4   3TE1 p. A. Sańczyk za l.0 - 12.11.2015
         
         
12.11.2015 0-4 M. Chrzan 4TT p. Zalewski - cała klasa
czwartek        

revcoll.com

Zostały ogłoszone wstępne wyniki kolejnej edycji Konkursu na innowacje techniczne dotyczące rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich organizowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży w Warszawie. Wśród wyróżnionych oraz zakwalifikowanych do finału Konkursu znalazły się tym razem 2 zespoły uczniów naszej szkoły:

revcoll.com

Czytaj więcej...

DATA NR LEKCJI NAUCZYCIEL NIEOBECNY KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
10.11.2015 5 T. Kośka 2TI2 p. Sajak - opieka nad klasą
wtorek 6   2TI1 p. Mitak za l.0 - 10.11.2015
  7   4TE2 Zajęcia odwołane
         
10.11.2015 0-3 M. Chrzan 4TE2 p. Makowski i p. Nagrodzka po ½ klasy
wtorek 8,9   2TT Zajęcia odwołane
         
10.11.2015 3 W. Faliński 3TE2 czytelnia
wtorek 4   3TT p. Syta - opieka nad klasą
         
10.11.2015 5 K. Solecka 2TE3 p. Pakosz- opieka nad klasą
wtorek 6   1TI3 Zajęcia odwołane, l.7 wos z p. Smolarczyk odbędzie się 12.11.2015 na l.8
  7   1TI2 Zajęcia odwołane
         
10.11.2015 0 M. Cichawa 1TTI Zajęcia odwołane
wtorek 1   4TE1 Grupa p. Cichawy - zajęcia odwołane

revcoll.com