Zespół Szkół Elektronicznych

im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu

Technik programista
Uczniowie, którzy podejmą naukę na nowym kierunku oferowanym przez Zespół Szkół i Elektronicznych, zdobędą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z kwalifikacji zawodowych w zakresie projektowania baz danych i stron internetowych oraz programowania i testowania aplikacji.
TECHNIK INFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie technik informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania oraz eksploatacji komputera i urządzeń peryferyjnych, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, administrowania tymi sieciami, projektowania baz danych i administrowania bazami danych, tworzenia stron www i aplikacji internetowych, administrowania tymi stronami i aplikacjami.
TECHNIK AUTOMATYK
Automatyka to dziedzina techniki i nauki, która zajmuje się zagadnieniami sterowania różnorodnymi procesami, głównie technologicznymi i przemysłowymi (zwykle bez udziału lub z ograniczonym udziałem człowieka).
TECHNIK MECHATRONIK
Podejmując naukę w zawodzie mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania układów automatyki przemysłowej, montowania urządzeń precyzyjnych, uruchamiania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych, obsługiwania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych.
TECHNIK ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie technik elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: instalowania oraz konserwowania urządzeń elektronicznych, użytkowania urządzeń elektronicznych, naprawy urządzeń elektronicznych.
TECHNIK TELEINFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie teleinformatyk informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: uruchamiania i utrzymania terminali i przyłączy abonenckich, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, montowania i eksploatacji systemów transmisyjnych, instalowania i eksploatacji systemów komutacyjnych,administrowania sieciami teleinformatycznymi.
Microsoft Imagine Premium
W ramach programu Microsoft Imagine Premium (d. DreamSpark Premium), w którym uczestniczy Zespół Szkół Elektronicznych w Radomiu, uczniowie i pracownicy mają bezpłatny dostęp do oprogramowania firmy Microsoft: systemy operacyjne Windows, Visual Studio, SQL Server, aplikacje Access, Project i Visio oraz biblioteka MSDN. Dystrybucja oprogramowania i kodów licencyjnych w ramach tej licencji jest realizowana w oparciu o elektroniczny serwis "ELMS WebStore for Microsoft Imagine.

Po raz kolejny Elektronik w czołówce szkół z województwa mazowieckiego w Rankingu IT Szkoły. Dziękujemy wszystkim za aktywność i zapraszamy do dalszej działalności w ramach IT Szkoły. Przypominamy jednocześnie, że tylko do 4 grudnia (do piątku) można nadsyłać prace na konkurs Magia Świąt.

Udział w konkursie to nie tylko szansa na zdobycie nagród ale dobra okazja do poprawienia pozycji szkoły w rankingu.

Szczegóły konkursu na stronie http://it-szkola.edu.pl/kong

revcoll.com

DATA NR LEKCJI NAUCZYCIEL NIEOBECNY KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
30.11 0-4 CH 2TT Zajęcia zostają odwołane.
  7-10   4TE1 Zajęcia zostają odwołane.
  5 AB 1TI1 Klasa na wykładzie.
  6   4TI3 p. K. Siekiera zaopiekuje się klasą.
  7   1TI1 Klasa na wykładzie.
  2 LI 2TE2 Gr. p. LI zaopiekuje się p. Kuczyński.
  3   4TE1 Gr. p. LI zaopiekuje się p. Kalbarczyk.

 

O godz. 11.30 klasa 1TI1 wychodzi na wykład „Propaganda antysemityzmu w III Rzeszy” zorganizowany przez Radomski Klub Środowisk Twórczych-Łaźnia.

revcoll.com

DATA   NR LEKCJI   NAUCZYCIEL NIEOBECNY   KLASA   NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY  
27.11   5   K. Czarnecka   2TE2   p. Syta zajęcia z całą klasą.  
  6     2TI2   p. Siekira za l. 7 piątek 27.11.2015
 
  3   K. Zielezińska   4TI3   p. Okoń zajęcia z całą klasą.  
  4     1TI2   p. Okoń zajęcia z całą klasą.  
  5     2TI1   p. Okoń zajęcia z całą klasą.  
  6     2TI2   p. Siekiera za l. 7 piątek 27.11
 
  0-3   M. Nagrodzka   4TE2   Po ½ gr. p. Nagrodzkiej zajmą się       p. Makowski i p.  Chrzan.      
  4-7     3TE1   Po ½ gr. p. Nagrodzkiej zajmą się       p. Barszcz i p. Wiśniewski.      
  0   M. Cichawa   Dz4   Zajęcia zostają odwołane.  
  1     1TTi   Zajęcia zostają odwołane.  
  4     2TE2   p. Siekiera za l. 6 piatek 27.11  
  3-4   Michał Kalita   3z   p. Kiełbiowski zajęcia z całą klasą.  

revcoll.com

DATA   NR LEKCJI   NAUCZYCIEL NIEOBECNY   KLASA   NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY  
26.11   5   K. Czarnecka   3TE2   p. Syta zajęcia z całą klasą.  
  6     4TI2   Zajęcia zostają odwołane.  
  7     3TE3   Klasa na praktyce.  
  3   K. Zielezińska   2TT   p. Syta zajęcia z całą klasą.  
  4     1TI3   p. Syta zajęcia z całą klasą.  
  5     3TI2   p. Okoń zajęcia z całą klasą.  
  6     4TI2   Zajęcia zostają odwołane.  
  6-8   M. Nagrodzka   1TI1   Po ½ gr. p. Nagrodzkiej zajmą się       p. Miłkowska i p. Sokołowski  
  6   R. Kotowicz   1TI2   p. M. Kalita zajęcia z całą klasą.  

revcoll.com

 

DATA   NR LEKCJI   NAUCZYCIEL NIEOBECNY   KLASA   NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY  
25.11   2   K. Czarnecka   3TE1   p. Syta zajęcia z całą klasą.  
  3     1TI1   p. Syta zajęcia z całą klasą.  
  5     3TE2   p. Syta zajęcia z całą klasą.  
  6     2TE1   p. Syta zajęcia z całą klasą.  
  7     1TE1   p. Syta zajęcia z całą klasą.  
  3   K. Zielezińska   1TI2   p.Okoń zajęcia z całą klasą.  
  5     3TT   p.Okoń zajęcia z całą klasą.  
  6     4TE2   Zajęcia zostają odwołane.  
  0-4   M. Nagrodzka   4TE1   Po ½ gr. p. Nagrodzkiej zajmą się      p. Chrzan i p. Makowski  
  2-4   M. Szczepanowski   1TE2   Po ½ grupy p. Szczepanowskigo zajmą się p. Bażynski i p. Szykowny  
  3   A. Nowocień   3z   Czytelnia
  4-7     3TE1   Po ½ gr. p. Nowocienia zajmą się p. M. Makowski i p. P. Kozłowski  

 

 

revcoll.com

 

DATA   NR LEKCJI   NAUCZYCIEL NIEOBECNY   KLASA   NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY  
24.11   4   K. Czarnecka   2TI2   p. Chrząszcz za l.0 czwartek 26.11  
  5     4TE1   p. Syta zajęcia z całą klasą.  
  6     1TI1   p. Syta zajęcia z całą klasą.  
  7     2TE2   p. Syta zajęcia z całą klasą.  
  3   K. Zielezińska   1TI3   p. Syta zajęcia z całą klasą.  
  4     2TI2   p. Chrząszcz za l.0 czwartek 26.11  
  5     3TI2   p. Okoń zajęcia z całą klasą.  
  0-3   M. Nagrodzka   4TE2   Zajęcia gr. p. Nagrodzkiej zostają odwołane.  
  4-7     3TE2   Zajęcia gr. p. Nagrodzkiej zostają odwołane.  

 

 

revcoll.com

 

DATA   NR LEKCJI   NAUCZYCIEL NIEOBECNY   KLASA   NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY  
23.11   1   K. Czarnecka   4TT   Zajęcia zostają odwołane.  
  3     2TE1   p. Syta zajęcia z całą klasą.  
  4     1TE1   p. Syta zajęcia z całą klasą.  
  5     3TE1   p. Syta zajęcia z całą klasą.  
  6     4TT   Zajęcia zostają odwołane  
  7     3TE3   Klasa na praktyce.  
  1   M. Kwiecień   1TI1   Czytelnia.  
  2     1TI3   Czytelnia.  
  4     1TI1   p. M. Kozłowski za l.1 wtorek 24.11  
  5     1TE1   Zajęcia zostają odwołane.  
  6     1TE1   Zajęcia zostają odwołane.  
  7     2TE1   Zajęcia zostają odwołane.  
  8     2TE2   Zajęcia zostają odwołane.  
  9     2TI1   Zajęcia zostają odwołane.  
  4   K. Zielezińska   2TI1   p. Okoń zajęcia z całą klasą.  
  5     3TT   p. Okoń zajęcia z całą klasą.  
  6     4TI12   Zajęcia zostają odwołane  
  7     2TT   p. Syta zajęcia z całą klasą  
  4-6   M. Nagrodzka   1TI2   Po ½ gr. do p. Miłkowskiej i p. Sokołowskiego.  
  7-9     4TE1   Zajęcia gr. p. Nagrodzkiej zostają odwołane.  

 

 

revcoll.com

DATA NR LEKCJI NAUCZYCIEL NIEOBECNY KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
23.11 1 K. Czarnecka 4TT Zajęcia zostają odwołane.
  3   2TE1 p. Syta zajęcia z całą klasą.
  4   1TE1 p. Syta zajęcia z całą klasą.
  5   3TE1 p. Syta zajęcia z całą klasą.
  6   4TT Zajęcia zostają odwołane
  7   3TE3 Klasa na praktyce.
  1 M. Kwiecień 1TI1 Czytelnia.
  2   1TI3 Czytelnia.
  4   1TI1 p. M. Kozłowski za l.1 wtorek 24.11
  5   1TE1 Zajęcia zostają odwołane.
  6   1TE1 Zajęcia zostają odwołane.
  7   2TE1 Zajęcia zostają odwołane.
  8   2TE2 Zajęcia zostają odwołane.
  9   2TI1 Zajęcia zostają odwołane.

 

revcoll.com