Zespół Szkół Elektronicznych

im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu

Technik programista
Uczniowie, którzy podejmą naukę na nowym kierunku oferowanym przez Zespół Szkół i Elektronicznych, zdobędą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z kwalifikacji zawodowych w zakresie projektowania baz danych i stron internetowych oraz programowania i testowania aplikacji.
TECHNIK INFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie technik informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania oraz eksploatacji komputera i urządzeń peryferyjnych, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, administrowania tymi sieciami, projektowania baz danych i administrowania bazami danych, tworzenia stron www i aplikacji internetowych, administrowania tymi stronami i aplikacjami.
TECHNIK AUTOMATYK
Automatyka to dziedzina techniki i nauki, która zajmuje się zagadnieniami sterowania różnorodnymi procesami, głównie technologicznymi i przemysłowymi (zwykle bez udziału lub z ograniczonym udziałem człowieka).
TECHNIK MECHATRONIK
Podejmując naukę w zawodzie mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania układów automatyki przemysłowej, montowania urządzeń precyzyjnych, uruchamiania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych, obsługiwania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych.
TECHNIK ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie technik elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: instalowania oraz konserwowania urządzeń elektronicznych, użytkowania urządzeń elektronicznych, naprawy urządzeń elektronicznych.

Zarząd Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu

Przewodniczący

 • Artur Puc, 3TM

Wiceprzewodniczący

 • Oskar Cibor, 4TI2
 • Andżelika Piątek, 3TI1
 • Albert Mikulski, 4TI1

Członkowie

 • Maksymilian Żywica, 3TE
 • Jakub Kokoszka, 2T
 • Adam Prątnicki, 3TI2

Kontakt: Poczta elektroniczna: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Messenger: m.me/samorzad.elektroniczny Opiekunem SU jest p. Jolanta Olas.

Zarząd SU jest wybierany co dwa lata w wyborach powszechnych, równych i bezpośrednich w głosowaniu tajnym. Do zadań Samorządu Szkolnego należą niezmiennie:

 • organizacja szkolnych akademii
 • współpraca ze Szkolnym Studiem RTV (radiowęzłem)
 • organizacja szczęśliwego numerka
 • współpraca z Młodzieżową Radą Miasta
 • udział delegacji w uroczystościach międzyszkolnych
 • organizacja kiermaszu szkolnych podręczników
 • organizacja zdjęć klasowych

Radni Młodzieżowej Rady Miasta Radomia

 • Wiktor Szczepanowski, 3TE (wiceprzewodniczący)
 • Artur Puc, 3TM
 • Kamil Paleta, 3TM

Kadencja Młodzieżowej Rady Miasta Radomia trwa trzy lata.

abc.png
Szanowni Nauczyciele, drodzy Koleżanki i Koledzy, kochana Społeczności Szkolna!
Zarząd Samorządu Uczniowskiego życzy Państwu radosnych Świąt Bożego Narodzenia: odpoczynku po ciężkiej pracy w pierwszym półroczu, wielu prezentów pod choinką, przepysznego posiłku w noc wigilijną oraz, przede wszyskim, radości ze spotkania z bliskimi i przyjścia Zbawiciela na świat.
W nadchodzącym zaś roku 2022, życzymy wielu sukcesów: zarówno zawodowych, jak i edukacyjnych; spełnienia swoich najskrytszych marzeń, dużo zdrowia (jakże dzisiaj ważnego!), pomyślności i potrzebnych łask Bożych.
Ze świątecznymi pozdrowieniami
Zarząd Samorządu Uczniowskiego
abc.png

FERIE

Ferie rozpoczynamy w tym roku 13 lutego, mamy nadzieję, że liczba uczniów w klasach nie zmniejszy się przez te 2 tygodnie.

Nie zabijajcie się, nie połamcie się.
Życzymy śniegu

`Wasz Samorząd`

 

WESOŁYCH ŚWIĄT
I
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU (2017) 
SOBIE, WSZYSTKIM UCZNIOM I PRACOWNIKOM SZKOŁY

ŻYCZY SAMORZĄD ZSE

 

Choinka na rynku

18.12.2016r. tj. w niedzielę odbywa się konkurs na najlepszą szkolną choinkę w Radomiu. Ubierający mają pełne wsparcie Samorządu. Do 14.12 trwa zbiórka płyt CD, więc jest okazja pozbycia się śmieci wspierając przy tym szczytny cel.
(Dosłownie hihi) 

 

Mikołajki

 06/12/2016r. szkołę odwiedzi kilku Mikołajów. Uczniowie w świątecznych strojach (min. 1 element i możecie postarać się o coś więcej niż czapki) będą u większości nauczycieli zwolnieni z odpowiedzi przy tablicy. Wielu nauczycieli zgodziło się na nasze warunki, jednak zawsze znajdą się jakieś czarne owce. Powiedzcie takim, że chyba nie czują ducha świąt.

 

11.11 Święto Niepodległości

Jak głoszą nadruki na bluzach wielu uczniów: Chwała bohaterom.
Dzisiaj w głośnikach szkolnych zabrzmi hymn Polski, a po nim krótka audycja historyczno-naukowa.
Przypominam, wstańcie, gdy usłyszycie znane Wam słowa pieśni. Wszyscy. Na baczność.
Szanujmy się.

 

Dzień Edukacji Narodowej

Wszystkim pracownikom naszej wspaniałej szkoły chcielibyśmy dzisiaj życzyć Wszystkiego, ale to WSZYSTKIEGO Najlepszego, wysokiej frekwencji na lekcjach, rozgarniętych uczniaków, dzieci aktywnych, ale nie za bardzo, a przede wszystkim, wolnego sierpnia.

Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy.
~Wasz Samorząd~

 

Podziel się krwią
Ogólnoelektroniczny dzień krwiodastwa przydarzy się znów, jak co roku, w naszej szkole. Sympatyków igieł i upuszczania krwi zachęcamy do odwiedzenia punktu poborowego przed szkołą w najbliższy wtorek, tj 04.10.2016r.
~Wasz Samorząd~ 

 

Dzień Chłopaka
Co tu dużo mówić… Najlepszego Panowie. Pracownikom, uczniom i nauczycielom płci nieżeńskiej życzymy powodzenia w podbijaniu świata zdominowanego przez rzeczywistość, szczęścia w podbijaniu serduszek i radości z podbijania średniej.
Oraz dystansu, dystansu do wszystkiego.
Dzisiaj jest Wasz Dzień. 

 

Wybory Samorządowe
Na dniach odbędą się wybory do Samorządu Szkolnego. Kandydaci proszeni są o zgłoszenie się do sorki Jolanty Olas po dalsze instrukcje. Pod koniec tygodnia na Sali Konferencyjnej można będzie zaobserwować debatę. Może nawet usłyszymy ją w głośnikach radiowęzła.
Niech wygra najlepszy.
Albo wszyscy.

 

Kiermasz Podręczników

W najbliższych dniach, prawdopodobnie 16-17.09.2017 przeprowadzany będzie na stołówce szkolnej kiermasz podręczników. Uczniowie będą mogli pozbyć się zeszłorocznych podręczników, a świeżaczki dostaną okazję utargowania niższej ceny używanych książek. Czas, klasycznie, długa przerwa.
Nie dajcie się oszukiwać księgarniom.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016/2017

Rozpoczęcie 02.09 o 9:00. Pierwszaki pół godziny wcześniej.
Nie spóźnijcie się.