W roku szkolnym 2017/2018, w ramach współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej Projektu „Przez kształcenie do sukcesu” prowadzone będą dodatkowe wyrównawcze zajęcia pozalekcyjne dotyczące programowania z określonym limitem miejsc dla uczestników: algorytmika w matematyce – 12 uczniów programowanie – 12 uczniów

Zajęcia realizowane będą w postaci zajęć sobotnich, ewentualnie po godzinach obowiązkowych w szkołach w grupach 6-osobowych po około 4 godz. tygodniowo. Każdy rodzaj zajęć będzie trwał po 144 h/grupę. W zadaniu przewidziano udział uczniów klas I i II –od września 2 grupy z klas II, a następnie od drugiego semestru 2 grupy z klas I.

Dla uczestników zajęć zostaną zorganizowane wyjazdy do placówek naukowych/uczelni, gdzie odbędą się zajęcia związane z tematyką zajęć dodatkowych, pokaz pracy placówki oraz uczniowie zapoznają się z możliwościami kontynuowania nauki lub rozwijania swoich zainteresowań we współpracy z daną placówką.

Aby wziąć udział w zajęciach należy zadeklarować swój udział poprzez wpisanie się, w terminie do 08.09.2017 r., na listę uczestników a następnie dostarczyć wypełnione oraz podpisane następujące dokumenty /w przypadku uczniów niepełnoletnich dokumenty wypełniają i podpisują rodzice lub opiekunowie prawni – inna wersja dokumentu/:

1. Formularz zgłoszeniowy do projektu /wersja dla uczniów pełnoletnich lub niepełnoletnich/

2. Deklaracja uczestnictwa

3. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

4. Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie

Zapisy na listy uczestników zajęć prowadzi Sławek Sokołowski s. 314 Dokumenty dostępne będą do pobrania w Sekretariacie szkoły. Wypełnione i podpisane dokumenty, co jest warunkiem zakwalifikowania się do projektu, należy dostarczyć do p. Sławka Sokołowskiego s. 314. Podczas rekrutacji uwzględnione będą kolejność zgłoszeń oraz spełnienie kryteriów wymienionych w Regulaminie projektu. Dodatkowe informacje można uzyskać u p. Sławka Sokołowskiego.

Zainteresowanych uczniów zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie.

Sławek Sokołowski Asystent Koordynatora projektu Biura ds. systemów i projektów oświatowych

współfinansowanych przez UE Urzędu Miejskiego w Radomiu