Zapraszamy na  najbliższy rajd na orientację organizowany przez Klub Imprez na Orientację SKRÓTY:

Królewskie ŹRÓDŁO 7. 05. 2017.

W programie:

Trasy początkujących :

kategoria. TD „Dzieci” oraz trasa TP początkujący

3 etapy dzienne+ 1 etap nocny. Zespoły 2- 3 osobowe, 4x3 pkt. na OInO. Osoby urodzone w 2004 roku i młodsi.

Wszystkie trasy prowadzą drogami i ścieżkami, w miarę możliwości po linii prostej. Mapy bez większych przekształceń, mogą pojawić się elementy do dopasowania. Etap nocny na ogrodzonym terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Kozienicach.

Trasa TP, będą to te same mapy co TD. Klasyfikacja będzie dla osób nie spełniających wymogu wieku.

kategoria TM „Młodzież”

3 etapy dzienne+ 1 etap nocny. Zespoły 2- 3 osobowe, 4x3 pkt. na OInO. Osoby urodzone w latach 2001-2003

Kategoria to trudniejsza wersja TD. Mogą pojawić się PK w nie wielkiej odległości do dróg. Na mapie będą elementy do dopasowania, zagadki do rozwiązania Etap nocny na ogrodzonym terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Kozienicach.

trasa TR „Rodzinna”

3 etapy dzienne+ 1 etap nocny. Zespoły o dowolnej wielkości, 4x3 pkt.

Dla rodzin z dziećmi w oparciu o mapy TM

Trasa średniozaawansowanych:

kategoria TJ „Juniorzy”

3 etapy dzienne+ 1 etap nocny. Zespoły 2- 3 osobowe, 4x3 pkt. na OInO. Osoby urodzone w latach 1997-2000

trasa TU - „Średniozaawansowani”

3 etapy dzienne+ 1 etap nocny. Zespoły 2- 3osobowe, 4x3 pkt. na OInO, bez względu na wiek

Dla uczestników TJ i TU przygotujemy te same mapy. Podział jest sztuczny i wynika z wymogów OMTTK.

Mapa to utrudniona trasa TM. Będą PK z dala od dróg, mogą pojawić się przejścia przez las na azymut bez drogi. Na mapie będą elementy do dopasowania, zagadki do rozwiązania trudniejsze niż dla TM.

Trasa TZ zaawansowanych:

3 etapy dzienne+ 1 etap nocny. Zespoły 1-2 osobowe 3x 4 pkt. na OInO, bez względu na wiek

Na tej trasie wszystkie chwyty dozwolone. Będą obroty, lustra, zagadki czyli to co inowcy lubią najbardziej. Aby nikogo nie zniechęcić polecamy tą trasę dla osób z dużym doświadczaniem na trasach TU Pucharu Polski.

Dla wszystkich

Etapy przygotowany dla szybkiej zabawy z mapą

-etapy niespodzianka

bez kategorii i klasyfikacji, 1pkt. na OInO; Dwie trasy dookoła parkingu Królewskie Źródła

TEREN

Etapy dzienne w terenie leśnym z dużą ilością dróg. E4 na terenie rezerwatu Królewskie Źródła:  Trasy o długości 2-5 km.

Etap nony obędzie się na ogrodzonym terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Kozienicach ul. Bohaterów Studzianek.

Regulamin: http://skroty.eu.org/imprezy2017/majowe/regulamin.htm