Bez tytułu 1
Kurs eksploatacji urządzeń elektrycznych SEP 1kV
Grupa A
Dzień 1, 4 maja 2017r. czwartek- 9.00-14.00 |
Szykowny |
Dzień 2, 6 maja 2017r. sobota – 9.00-14.00 | Szykowny |
Dzień 3, 8 maja 2017r. poniedziałek - 9.00-14.00 | Szykowny |
Dzień 4, 9 maja 2017r. wtorek 9.00-14.00 | Szykowny |
1 |
Adamus |
Szymon, Jan |
2 |
Dąbrowski |
Patryk |
3 |
Fryszkowski |
Jakub |
4 |
Konwa |
Patryk |
5 |
Kos |
Mikołaj, Marek |
6 |
Łukomski |
Jakub |
7 |
Mucha |
Mateusz |
8 |
Polak |
Paweł |
9 |
Sieczko |
Rafał |
10 |
Sikora |
Antoni |
11 |
Sobolewski |
Kacper |
12 |
Stachowicz |
Hubert, Tomasz |
13 |
Strzębała |
Ernest |
14 |
Witaszek |
Piotr |
Grupa B
Dzień 1, 4 maja 2017r. czwartek -14.00-19.00 |
Szykowny |
Dzień 2, 6 maja 2017r. sobota -14.00-19.00 | Szykowny |
Dzień 3, 8 maja 2017r. poniedziałek -14.00-19.00 | Szykowny |
Dzień 4, 9 maja 2017r. wtorek -14.00-19.00 | Szykowny |
1 |
Danasiewicz |
Rafał |
2 |
Farbiś |
Grzegorz, Adam |
3 |
Filipiak |
Adam, Kacper |
4 |
Fokt |
Damian, Piotr |
5 |
Gierszewski |
Jakub |
6 |
Gomuła |
Michał |
7 |
Grzeszczyk |
Jakub, Michał |
8 |
Hebda |
Bartłomiej |
9 |
Jaroszek |
Mateusz |
10 |
Kolasa |
Karol |
11 |
Korcz |
Kacper |
12 |
Kostecki |
Artur |
13 |
Kowalik |
Mateusz |
Grupa C
Dzień 1, 5 maja 2017r. piątek - 9.00-14.00 |
Szykowny |
Dzień 2, 6 maja 2017r. sobota – 9.00-14.00 | Nowak |
Dzień 3, 8 maja 2017r. poniedziałek - 9.00-14.00 | Nowak |
Dzień 4, 9 maja 2017r. wtorek 9.00-14.00 | Nowak |
1 |
Domagalski |
Konrad |
2 |
Iskra |
Filip, Tomasz |
3 |
Mucha |
Krzysztof |
4 |
Sałgut |
Mateusz |
5 |
Sowa |
Karol, Maciej |
Do grupy C należy dołączyć ośmiu uczniów z Zespołu Szkół Technicznych.
Grupa D
Dzień 1, 5 maja 2017r. piątek -14.00-19.00 |
Szykowny |
Dzień 2, 6 maja 2017r. sobota -14.00-19.00 | Nowak |
Dzień 3, 8 maja 2017r. poniedziałek - 14.00-19.00 | Nowak |
Dzień 4, 9 maja 2017r. wtorek -14.00-19.00 | Nowak |
1 |
Kupisz |
Damian |
2 |
Lenart |
Michał, Dominik |
3 |
Machnio |
Damian |
4 |
Mąkosa |
Przemysław |
5 |
Piskorz |
Jakub |
6 |
Rębiś |
Norbert |
7 |
Słomka |
Kamil |
8 |
Słomka |
Daniel |
9 |
Szczepanowski |
Jakub, Paweł |
10 |
Szeliga |
Karol |
11 |
Wronikowski |
Mateusz, Sebastian |
12 |
Wróbel |
Michał, Jacek |
13 |
Zakrzewski |
Bartosz |
Grupa E
Dzień 1, 12 maja 2017r. piątek - 15.00 -19.00 |
Szykowny |
Dzień 2, 13 maja 2017r. sobota - 9.00 -15.00 | Szykowny |
Dzień 3, 14 maja 2017r. niedziela - 9.00 -15.00 | Szykowny |
Dzień 4, 15 maja 2017r. poniedziałek 15.00 -19.00 | Szykowny |
1 |
Dębiec |
Konrad |
2 |
Kaszuba |
Bartosz, Jakub |
3 |
Kosior |
Dawid, Bonifacy |
4 |
Płachta |
Kamil, Mateusz |
5 |
Prygiel |
Jakub, Tomasz |
6 |
Stawarz |
Bartłomiej |
7 |
Strąk |
Przemysław, Zdzisław |
8 |
Szczepanik |
Rafał, Piotr |
9 |
Wydra |
Piotr, Paweł |
10 |
Zbroszczyk |
Marcin |
11 |
Siekierski |
Michał, Marek |
12 |
Stępień |
Dawid |
13 |
Strzecha |
Kamil, Paweł |
14 |
Zagożdżon |
Norbert, Cezary |
Grupa F
Dzień 1, 12 maja 2017r. piątek - 15.00 -19.00 |
Nowak |
Dzień 2, 13 maja 2017r. sobota - 9.00 -15.00 | Nowak |
Dzień 3, 14 maja 2017r. niedziela - 9.00 -15.00 | Nowak |
Dzień 4, 15 maja 2017r. poniedziałek 15.00 -19.00 | Nowak |
1/p> |
Bańcer |
Przemysław, Jan |
2 |
Boborykin |
Rafał, Kazimierz |
3 |
Figarski |
Szymon |
4 |
Jędrzejewski |
Dawid, Michał |
5 |
Kalbarczyk |
Karolina, Marta |
6 |
Mróz |
Mateusz, Jerzy |
7 |
Odzimek |
Adrian |
8 |
Owczarek |
Damian |
9 |
Piwowarczyk |
Krystian |
110 |
Szpilski |
Mateusz |
11 |
Szymański |
Stanisław |
12 |
Tuzimek |
Kamil/p> |
13 |
Wabik |
MMateusz |
Zajęcia grup A, B, C, D odbędą się w budynku TBBROKER przy ulicy Mieszka I-go 22 B, 26-617 Radom.
Zajęcia grup E, F odbędą się w budynku Zespołu Szkół Elektronicznych imienia Bohaterów Westerplatte przy ulicy Sadkowskiej 19 w Radomiu.