Zespół Szkół Elektronicznych

im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu

Technik programista
Uczniowie, którzy podejmą naukę na nowym kierunku oferowanym przez Zespół Szkół i Elektronicznych, zdobędą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z kwalifikacji zawodowych w zakresie projektowania baz danych i stron internetowych oraz programowania i testowania aplikacji.
TECHNIK INFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie technik informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania oraz eksploatacji komputera i urządzeń peryferyjnych, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, administrowania tymi sieciami, projektowania baz danych i administrowania bazami danych, tworzenia stron www i aplikacji internetowych, administrowania tymi stronami i aplikacjami.
TECHNIK AUTOMATYK
Automatyka to dziedzina techniki i nauki, która zajmuje się zagadnieniami sterowania różnorodnymi procesami, głównie technologicznymi i przemysłowymi (zwykle bez udziału lub z ograniczonym udziałem człowieka).
TECHNIK MECHATRONIK
Podejmując naukę w zawodzie mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania układów automatyki przemysłowej, montowania urządzeń precyzyjnych, uruchamiania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych, obsługiwania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych.
TECHNIK ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie technik elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: instalowania oraz konserwowania urządzeń elektronicznych, użytkowania urządzeń elektronicznych, naprawy urządzeń elektronicznych.

Dodatkowy uzupełniający nabór na pozalekcyjne zajęcia wyrównawcze z fizyki i biologii w roku szk. 2016/2017 w ramach projektu „Przez kształcenie do sukcesu”:

Informujemy uczniów, że w ramach współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej Projektu „Przez kształcenie do sukcesu” prowadzony jest dodatkowy uzupełniający nabór na pozalekcyjne zajęcia wyrównawcze w roku szk. 2016/2017 z następujących przedmiotów z określonym wolnym jeszcze limitem miejsc dla uczestników:

biologia – 5 uczniów

fizyka – 49 uczniów.

Należy podkreślić, że aby wziąć udział w zajęciach należy zadeklarować swój udział oraz dostarczyć wypełnione oraz podpisane następujące dokumenty (w przypadku uczniów niepełnoletnich dokumenty wypełniają i podpisują rodzice lub opiekunowie prawni – inna wersja dokumentu)

1. Formularz zgłoszeniowy do projektu

2. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

3. Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie

4. Pisemna zgoda na uczestnictwo w projekcie (wersja dla uczniów pełnoletnich lub niepełnoletnich)

Dokumenty dostępne są do pobrania w Sekretariacie szkoły. Podczas rekrutacji uwzględnione będą kolejność zgłoszeń oraz spełnienie kryteriów wymienionych w Regulaminie projektu. Zainteresowani uczniowie, którzy dostarczyli już podpisane dokumenty na zajęcia z fizyki, z niezależnych przyczyn organizacyjnych, proszeni są o ponowne pobranie i powtórne ich dostarczenie. Wypełnione i podpisane dokumenty, co jest warunkiem zakwalifikowania się do projektu, należy dostarczyć do p. Sławka Sokołowskiego s. 314. Wszyscy uczestnicy projektu otrzymują nieodpłatnie na własność zestaw podręczników a z biologii dodatkowo artykuły piśmienniczo - biurowe. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać u p. Sławka Sokołowskiego. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie.