Po raz kolejny zapraszamy do udziału w międzynarodowym konkursie Cisco NetRiders dla uczestników kursów programu Cisco Networking Academy z Europy, Federacji Rosyjskiej oraz Wspólnoty Niepodległych państw.

To doskonała okazja dla uczniów i studentów, by sprawdzić swoje umiejętności w konkurencji ze słuchaczami z wielu krajów naszego regionu i wyróżnić się wiedzą i kompetencjami!

REJESTRACJA w konkursie Cisco NetRiders 2017 już otwarta! WEJDŹ NA http://www.academynetriders.com

Konkurs odbywa się online pod opieką Instruktorów. Zapraszamy do udziału.

Rejestracja jest otwarta do 22 marca 2017 Konkurs jest rozgrywany w 3 konkurencjach:

IT Essentials (również w jęz polskim)

CCENT (2 pierwsze moułu kursu CCNA R&S) – tylko w jęz. angielskim

CCNA – tylko w jęz. angielskim

• RUNDA 1: 30 marca 2017
  • RUNDA 2: 1 czerwca 2017
  • RUNDA 3 : (tylko CCNA) 12 września 2017

Klucz do rejestracji dostępny u instruktorów

Kontakt Paweł Wach