L.p |
Data |
Dzień |
Godzina |
Rodzaj zajęć |
Osoba prowadząca |
Sala |
1. |
13.02.2017 |
poniedziałek |
9.30 – 13.00 |
matura próbna z j. polskiego |
Katarzyna Solecka – Cieloch |
109 |
2. |
20.02.2017r. 22.02.2017r. |
poniedziałek środa |
10.00 |
zajęcia dla klas pierwszych |
Karolina Czarnecka |
006 |
3. |
22.02.2017r.
23.02.2017r. |
środa
czwartek |
9.00 – 10.00
9.30 – 11.00 |
zajęcia dodatkowe z chemii dla klas pierwszych zajęcia dodatkowe z przedsiębiorczości dla kl. I i II |
Joanna Stępień |
006 |
4. |
13.02.2017r. |
poniedziałek |
8.00 – 12.00 |
Informatyka - zajęcia dodatkowe |
Paweł Wach |
114 |
5. |
15,16.02.2017r. |
środa, czwartek |
10.00 |
przygotowanie do egzaminu z kwalifikacji |
Jacek Kozuń |
310 |
6. |
14.02.2017r. |
wtorek |
10.00 – 13.00 |
zajęcia dodatkowe – technik mechatronik |
Sławomir Sokołowski |
314 |
7. |
22.02.2017r. |
środa |
9.00 – 14.00 |
zajęcia z projektowania stron internetowych |
Zbigniew Matyga |
313 |
8. |
13.02.2017r. |
poniedziałek |
10.00 – 12.00 |
dyżur pedagoga |
Izabela Kołdej |
222 |
9. |
15,16.02.2017r. |
środa czwartek |
10.45 – 12.15 |
fakultety z j. polskiego |
Ilona Linowska |
006 |
10. |
20.02.2017r. |
poniedziałek |
10.30 – 12.00 |
programowanie w C++ |
Łukasz Rylski |
108w |
11. |
23.02.2017 |
czwartek piątek |
9.00 – 11.00 |
zajęcia dodatkowe dla maturzystów |
Julia Marszałek |
208 |
12. |
13.02.2017r. |
poniedziałek |
9.00 |
próbna matura z j. angielskiego |
Maria Mamczarz |
204 |
13. |
11.02.2017r. |
sobota |
9.00 |
próba matura z j. angielskiego |
Agnieszka Bester Moniak Wyszyńska Katarzyna Cieszewska |
204, 205, 208 |
14. |
13.02.2017r. |
poniedziałek |
10.00 |
zajęcia dla maturzystów z j. niemieckiego |
Ewa Rdzanek |
102 |
15. |
21.02.2017r. 22.02.2017r |
wtorek środa |
9.00 – 13.00 |
przygotowanie do E.13 |
Paweł Pirosz |
312 |
16. |
14.02.2017r. |
wtorek |
9.00 – 11.00 |
dyżur psychologa |
Ilona Banaszek |
222 |
17. |
13.02.2017r. |
poniedziałek |
9.00 – 11.00 |
zajęcia z układów cyfrowych |
Małgorzata Nagrodzka |
207w |
18. |
15.02.2017r. 22.02.2017r. |
środa |
11.00 – 12.00 |
zajęcia wyrównawcze dla kl. I z j. niemieckiego |
Sylwia Syta |
007 |
19. | 13.02.2017r | poniedziałek | 10.00-12.00 |
Koszykówka Siłowani |
Wiesław Faliński Jakub Kiełbiowski |
SG Siłowania |
20. | 14.02.2017r. | wtorek | 10.00-12.00 |
Siłownia Badminton |
Jakub Kiełbiowski Jarosław Kalbarczyk |
Siłownia SG |
21. | 15.02.2017r. | środa | 10.00-12.00 |
Siłownia Siłowania |
Małgorzata Cichawa Jakub Kiełbiowski |
SG |
22. | 21.02.2017r. | wtorek | 10.00-12.00 | Siatkówka | Jerzy Kuczyński | SG |
23. | 23.02.2017r. | czwartek | 10.00-12.00 | Siatkówka | Jerzy Kuczyński | SG |