solidarni banner 2

Czy wiesz ile zdolnych dzieci w Twojej dawnej szkole potrzebuje wsparcia?

Bądź solidarnym absolwentem! Wejdź na www.solidarni.org.pl i wpłać na stypendia!

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nowym programem stypendialnym Solidarni, w którym nasza szkoła bierze czynny udział! Program prowadzi Fundacja Świętego Mikołaja (www.mikolaj.org.pl).

Celem programu jest zbiórka pieniędzy na stypendia dla zdolnych uczniów, których sytuacja finansowa uniemożliwia rozwijanie talentów i umiejętności. Państwo, wpłacając na stypendia w naszej szkole, dają niezwykle ważną szansę obecnym uczniom – na dalszą edukację i spełnienie marzeń!

Oś programu stanowi portal stypendialny www.solidarni.org.pl. Jest on pośrednikiem pomiędzy absolwentami i szkołami. Nasza szkoła ma już swój profil, znajdują się tam informacje dotyczące naszej szkoły, a także kwota, która udało nam się dotychczas zebrać.

Program wspiera też wiele sławnych osób – aktorów, dziennikarzy, piosenkarzy…

To projekt, który może naprawdę dużo zmienić…! Nie trzeba od razu przekazywać dużych kwot. By ufundować stypendium wystarczą niewielkie, ale regularne wpłaty kilku osób!

Zapraszamy!! www.solidarni.org.pl

Jeśli chcesz otrzymać stypendium finansowe zapoznaj się z regulaminem następnie wpyełnij wniosek. Wypełniony wniosek wraz z załącznikami należy dostarczyć do koordynatora projektu Pana Dariusza Sajak.

Szanowni Państwo ! Profesorowie, Rodzice uczniów i Drodzy Absolwenci Zespołu Szkół Elektronicznych w Radomiu. Zwracamy się z serdeczną prośbą o przekazanie pieniędzy na stypendia dla uczniów naszej szkoły poprzez przekazanie 1% podatku na subkonto szkoły.

Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT): - obliczyć 1% podatku, - wpisać obliczoną sumę w rubryce dotyczącej przekazania 1%, - wpisać nazwę organizacji Fundacja Świętego Mikołaja, - wpisać numer KRS 0000126602 - w rubryce informacje uzupełniające (cel szczegółowy) należy koniecznie!!! wpisać numer subkonta szkoły: 05 1090 0004 9149 0000 0000 0094.

Prosimy również osoby, które są lub były jakkolwiek związane z naszą szkołą i nie jest im obojętny los zdolnych uczniów, aby wpłacali na fundusz stypendialny „Solidarni” nawet kwoty drobne; 10, 20, 50 zł. Z przeznaczeniem dla uczniów Zespołu Szkół Elektronicznych w Radomiu.

Dziękuję w imieniu uczniów i Komisji stypendialnej.

Z wyrazami szacunku. Dariusz Sajak

revcoll.com