Świąteczny czas to doskonały moment, by okazać wdzięczność wszystkim, którzy w nasze życie wnoszą dobro. Ten właśnie cel przyświecał pracownikom, rodzicom i uczniom Elektronika, którzy 1 grudnia zorganizowali koncert ANIOŁY ELEKTRONIKA dla darczyńców i przyjaciół szkoły. To dla nich wspaniali artyści: uczniowie i absolwenci Zespołu Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte oraz zaproszeni goście z zaprzyjaźnionych instytucji prezentowali swoje talenty. O profesjonalną oprawę występów zadbali akustycy z radomskiego Amfiteatru.

Wśród znamienitych gości byli obecni: Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego p. Rafał Rajkowski, przedstawiciele władzy Miasta Radomia, w tym Wiceprezydent p. Katarzyna Kalinowska, dzięki przychylności których dokonano ogromnych zmian w zakresie termomodernizacji budynku Elektronika. Obecnością swoją Elektronik zaszczycili: prezesi, dyrektorzy oraz liczni przedstawiciele firm i instytucji, darczyńcy, dzięki którym zrealizowano remont wewnątrz szkoły, a także dyrektorzy szkół i placówek oświatowych.

W spotkaniu uczestniczyli również duchowni, w tym biskup radomski Marek Solarczyk, proboszcz parafii pw. Matki Bożej Królowej Świata ks. Tomasz Kośka. Przygotowanie uroczystości zintegrowało całą społeczność Elektronika. Dyrekcja szkoły mogła liczyć na wsparcie absolwentów, instytucji radomskich oraz zaprzyjaźnionych szkół naszego regionu, a także pomoc licznych przedsiębiorstw.

Radość i entuzjazm wszystkich przygotowujących koncert stworzyły niezwykłą aurę towarzyszącą spotkaniu Aniołów Elektronika, co podkreślili goście w wygłoszonych przemówieniach.

Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego p. Rafał Rajkowski i Wiceprezydent Miasta Radomia p. Katarzyna Kalinowska podziękowali za zaangażowanie w rozwój szkoły oraz stworzenie magicznej przedświątecznej atmosfery, podkreślając sukcesy placówki w sferze edukacji, rozwoju i modernizacji infrastruktury oraz działalności wolontaryjnej Elektronika.

Pamiętajmy „Anioły są wśród nas (...) dzięki nim możemy dostrzec w nas samych i w otaczającym nas świecie wszelkie przejawy piękna i dobra.”

Slajd2

Slajd4

Slajd5

Slajd6

Slajd7

Slajd8

Slajd20

Slajd21

Slajd23

Slajd32

Slajd34

Oto relacja z koncertu.

Ostatnie chwile przed koncertem.