Zespół Szkół Elektronicznych

im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu

Technik programista
Uczniowie, którzy podejmą naukę na nowym kierunku oferowanym przez Zespół Szkół i Elektronicznych, zdobędą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z kwalifikacji zawodowych w zakresie projektowania baz danych i stron internetowych oraz programowania i testowania aplikacji.
TECHNIK INFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie technik informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania oraz eksploatacji komputera i urządzeń peryferyjnych, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, administrowania tymi sieciami, projektowania baz danych i administrowania bazami danych, tworzenia stron www i aplikacji internetowych, administrowania tymi stronami i aplikacjami.
TECHNIK AUTOMATYK
Automatyka to dziedzina techniki i nauki, która zajmuje się zagadnieniami sterowania różnorodnymi procesami, głównie technologicznymi i przemysłowymi (zwykle bez udziału lub z ograniczonym udziałem człowieka).
TECHNIK MECHATRONIK
Podejmując naukę w zawodzie mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania układów automatyki przemysłowej, montowania urządzeń precyzyjnych, uruchamiania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych, obsługiwania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych.
TECHNIK ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie technik elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: instalowania oraz konserwowania urządzeń elektronicznych, użytkowania urządzeń elektronicznych, naprawy urządzeń elektronicznych.
TECHNIK TELEINFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie teleinformatyk informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: uruchamiania i utrzymania terminali i przyłączy abonenckich, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, montowania i eksploatacji systemów transmisyjnych, instalowania i eksploatacji systemów komutacyjnych,administrowania sieciami teleinformatycznymi.
Microsoft Imagine Premium
W ramach programu Microsoft Imagine Premium (d. DreamSpark Premium), w którym uczestniczy Zespół Szkół Elektronicznych w Radomiu, uczniowie i pracownicy mają bezpłatny dostęp do oprogramowania firmy Microsoft: systemy operacyjne Windows, Visual Studio, SQL Server, aplikacje Access, Project i Visio oraz biblioteka MSDN. Dystrybucja oprogramowania i kodów licencyjnych w ramach tej licencji jest realizowana w oparciu o elektroniczny serwis "ELMS WebStore for Microsoft Imagine.

Proszę zapoznac się z zastępstwami

 

 

NR LEKCJI

Godz.

Przeniesienie

/nr lekcji

NAUCZYCIEL NIEOBECNY

KLASA

Sala

NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY

0 7.10   G. Barszcz 2TM 113 K. Dasiewicz
1 8.00   G. Barszcz 2TM 113 K. Dasiewicz
2 8.50   G. Barszcz 2TM 113 K. Dasiewicz
4 10.45   M. Weselski, G. Barszcz 4E 304 W.Wiśniewski

5

11.40   M. Weselski, G. Barszcz

4E

107

W.Wiśniewski

6 12.45   M. Weselski, G. Barszcz 4E 208p W.Wiśniewski
7 13.40   M. Weselski, G. Barszcz 4E 208p W.Wiśniewski
6  12.45   M. Makowski,M. Kowalczyk 3M   S. Sokołowski
7 13.40   M. Makowski,M. Kowalczyk 3M   S. Sokołowski
8 14.35   M. Makowski,M. Kowalczyk 3M   S. Sokołowski
9 15.25   M. Makowski,M. Kowalczyk 3M   S. Sokołowski
9. 15.25   A. Nowocień 3A   odwołane
5. 11.40   M. Kowalczyk 3M  302 M. Dygała
5,6     R. Podsiadło 2TM   odwołane
7,8     R. Podsiadło 2M   odwołane