W dniach od 23 do 27 maja 2022 roku w naszej szkole odbędzie się tydzień tematyczny "ZAPOZNAJ SIĘ Z RADOMIEM"

Tydzień tematyczny jest organizowany przez Samorząd Uczniowski w ramach Forum Samorządów - corocznej akcji Młodzieżowej Rady Miasta, polegającej na losowaniu przez samorządy szkolne tematów, które będą musiały zinterpretować i zrealizować związane z nimi przedsięwzięcia. Tegorocznym zadaniem dla Elektronika jest krajobraz Radomia, który przedstawimy z różnych perspektyw: fotograficznej, społecznej, historycznej, a nawet... kulinarnej!

Przewidziane atrakcje to:

• Konkurs plastyczny na najlepszą pracę dotyczącą krajobrazu naszego miasta (pracę można zgłosić do czwartku do godz. 8:00 do przedstawicieli Zarządu SU)
  • Prezentacja p. Roberta Utkowskiego, radnego Rady Miasta Radomia, na temat inwestycji samorządowych
  • Quiz z wiedzu o Radomiu
  • Projekcja filmu dokumentalnego Miasto z wyrokiem
  • ...i wiele innych!

Pamiętajmy, że Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły - zaangażujmy się całym sercem i zdobądźmy tytuł najlepszego samorządu w Radomiu!