W związku z przystąpieniem do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego: „Twoje dane – Twoja sprawa” organizowanym przez Urząd Ochrony Danych Osobowych, w dniu 03 marca 2020 roku w naszej szkole odbyła się debata zamknięta pt: „Tożsamość cyfrowa - kim jestem w Internecie”. Uczestnikami debaty były dwie klasy 1I oraz 1TTA.

Uczniowie wymienili się doświadczeniami dotyczącymi ochrony personaliów oraz swoich tożsamości realnych oraz cyfrowych. Temu zdarzeniu pikanterii dodaje fakt, że ze swoimi przekonaniami rywalizowały dwie różniące się grupy społeczne, czyli uczniowie po gimnazjum oraz po szkole podstawowej mające dwa odrębne spojrzenia na ten temat. Uczniowie po ciężkiej pracy zespołowej wyciągnęli konstruktywne wnioski pomagające im w jeszcze lepszym stopniu pojmowania swojej tożsamości w świecie realnym i rzeczywistym.