SERDECZNIE ZAPRASZAMY uczniów klas ósmych szkół podstawowych  na zwiedzanie naszej szkoły oraz zapoznanie się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2020/2021.

Prosimy o umożliwienie uczniom przybycia w następujących dniach 13 marca oraz 3 i 4 kwietnia w godzinach 9.00-15.00

9:50 i 11:45 Prezentacja dotycząca wyboru kształcenia prowadzona przez uczniów oraz ankieta dla uczniów.

Zostań teleinformatykiem, elektronikiem, mechatronikiem, automatykiem, programistą lub informatykiem.

Zobacz, jak to wygląda w praktyce:

• „Stwórz własną telewizję”
  • „Zbuduj COŚ w 3 D”
  • „Domowy Big Brother”
  • „Co może zdziałać sprężone powietrze?”
  • „Szkolny esape room”
  • „Co można stworzyć z klocków lego?”
  • „Trudne przedmioty” wcale nie są takie skomplikowane – nauka przez zabawę:
  • „Matematyka na językach”
  • „Język angielski i niemiecki w grach i zabawach”
  • „Pokazy fizyczne”.

Dodatkowe atrakcje:

„Popisy samochodu elektrycznego”, pogadanki z uczniami, sekretne zakątki naszej szkoły, szkolny zespół muzyczny.