Wyniki głosowania na radnego Młodzieżowej Rady Miasta Radomia w Okręgu Wyborczym Zespołu Szkół Elektronicznych w Radomiu:

1. Szymon Bojek z kl. 1A - 77 głosów
2. Hanna Kołodziejczyk z kl. 1M - 111 głosów
3. Stanisław Ludwicki z kl. 1M - 47 głosów
4. Mateusz Maj z kl. 1I - 96 głosów
5. Kamil Paleta z kl. 1TM - 280 głosów
6. Kacper Poneta z kl. 1P - 102 głosy
7. Artur Puc z kl. 1TM - 233 głosy
8. Filip Rogoś z kl. 1M - 43 głosy
9. Seweryn Rola z kl. 1M - 81 głosów
10. Wiktor Szczepanowski z kl. 1TE - 212 głosów
11. Jakub Wasik z kl. 1T - 80 głosów

Protesty można zgłaszać do 29 stycznia 2020 r. do okręgowej lub miejskiej komisji wyborczej.
Do 31.01.2020 r. Miejska Komisja rozpatrzy protesty.

Do 4 lutego zostanie ogłoszony ostateczny komunikat wyborczy z pełną listą radnych. Teraz z niecierpliwością czekamy na uprzątnięcie plakatów wyborczych z przestrzeni szkoły. Nie wszyscy kandydaci poradzili sobie z tym obowiązkiem.

Przewodniczący KW ZSE
Jolanta Olas