W dniu 22 stycznia odbyła się gala rozdania nagród III edycji międzynarodowego konkursu wideo „Dzień z życia ucznia z różnych krajów świata”. Konkurs organizowany jest przez Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu. Zwyciężyli uczniowie klasy 1Ti2: Adam Prątnicki, Jan Ciszewski, Szymon Wróblewski, Jakub Rożek.

Niezmiernie nam miło, że to uczniowie naszej szkoły zdobyli główną nagrodę, ponieważ w tym konkursie wzięło udział ponad 80 grup z całego świata.

W uroczystości uczestniczyli m.in. Dziekan wydziału Filologiczno-Pedagogicznego, dr hab. Dariusz Trześniowski, prof. nadzw. UTH, Dyrektor Zespołu Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte Konrad Witkowski, Przedstawiciele Rada Rodziców, wykładowcy, nauczyciele i uczniowie klasy 1Ti2 wraz z wychowawczynią panią Katarzyną Skórkiewicz.

Sponsorami nagród byli radomscy przedsiębiorcy oraz Rady Rodziców przy Zespole Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu. Koordynatorem międzynarodowego konkursu wideo jest pani Magdalena Dygała.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i zapraszamy na kolejną edycję konkursu.

Finaliści:

1. POLAND - high school, Adam Prątnicki. https://www.youtube.com/watch?v=QCsqLY1DVLg&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3Ful6UIVAy3g1IZEfGs6YlJK21XGBdZbU_y-ifoPlejpeCgSH_seBjcG4
  2. NEPAL, Heaven Hill Academy, primary school. Teacher: Shamser Thapa. https://youtu.be/BF4biPkGGLA
  3. SERBIA, primary school.Teachers: Ivana Bojkic, Miloš Đorđević, Valentina Aleksić, Danilo Penić. https://www.youtube.com/watch?v=EsnXvVbFvZE