W grudniu gościliśmy w szkole reportera Trójki Pana Adama Bogoryja-Zakrzewskiego. Pan Adam odwiedził nas za sprawą międzynarodowego konkursu wideo pt. 'Dzień z życia ucznia z różnych krajów świata' w którym to konkursie wzięli udział nasi uczniowie.

Do finału zostały zakwalifikowane 4 filmy z elektronika a jeden z nich wygrał tegoroczną edycję. Autorami filmu są uczniowie: Adam Prątnicki, Jan Ciszewski, Szymon Wóblewski i Jakub Rożek, którzy nagrali film The Rhythm of everyday life... https://youtu.be/QCsqLY1DVLg

Koordynatorem konkursu jest nauczycielka Magdalena Dygała. Co takiego ciekawego przykuło uwagę reportera i jaki jest efekt tej wizyty możecie się dowiedzieć z poniższych reportaży i artykułu.

- PSORKA - KANDYDATKA DO NOBLA

- ELEKTROFILMOWCY