W dniu 5.12.2019r. w naszej szkole odbył się etap szkolny konkursu, w ramach projektu edukacyjnego STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) organizowanego przez Politechnikę Warszawską. Do udziału w konkursie zgłosiło się 35 uczniów, którzy mieli do rozwiązania 27 zadań zamkniętych z różnych dziedzin nauki (m.in. matematyki, fizyki, informatyki).

Wszystkim uczestnikom życzymy udziału w kolejnych etapach, aby mogli wygrać stypendium Rektora Politechniki Warszawskiej oraz indeksy na Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych oraz Wydział Elektryczny. Szkolna Komisja Konkursowa: Hanna Żukowska Marcin Makowski Artur Nowocień