Ruszają zapisy do XLIII Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej organizowanej przez AGH w Krakowie. Można zapisać się do następujących grup: 1. mechatronicznej 2. elektrycznej 3. elektronicznej 4. informatycznej 5. teleinformatycznej 6. elektroniki i informatyki medycznej Szkoła może wytypować po 4 osoby z każdej grupy tematycznej.

Zapisy kandydatów od 1XII u p. H. Żukowskiej 213w.

Szczegółowe informacje na stronie http://oowee.agh.edu.pl/ wraz z przykładowymi testami z lat ubiegłych.

• Etap 1 odbywa się na Akademii Górniczo – Hutnicza w Krakowie. W ramach tego etapu zostanie wyselekcjonowanych najlepszych 16-stu zawodników w każdej grupie tematycznej na podstawie testu pisemnego. Etap ten odbędzie się w piątek 14 lutego 2020 r.

• Etap 2 odbywa się w Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Szczecinie. W ramach tego etapu przeprowadzone zostaną zmagania praktyczne i finały Olimpiady. Etap ten odbędzie się w czwartek i piątek 26 i 27 marca 2020 r