„Jedzie święty Mikołaj,

Białą brodą świeci.

Worek z prezentami Ma dla NIEgrzecznych dzieci”

Elektronik wraz ze Świętym Mikołajem, serdecznie zapraszają uczniów elektronika, do aktywnego wzięcia udziału w mikołajkach, które odbędą się 6 grudnia 2019 roku na terenie szkoły. Każdy będzie mógł wziąć udział w przygotowanych na tą okazję zabawach, grach, konkursach rozwijających kompetencje kluczowe (matematyczne, informatyczne, naukowo techniczne, społeczne, inicjatywność i przedsiębiorczość) Dla wyróżniających się uczestników przewidziane są nagrody - oceny. Harmonogram konkursów, zmiana planu lekcji.

Wiadomość z ostatniej chwili: „Mikołaj zgubił nawigację GPS, więc prosi o mikołajkowy ubiór. To pomoże mu odnaleźć NIEgrzecznych uczniów na Sadkowskiej 19”

Miłej zabawy

Harmonogram konkursów mikołajkowych