Zespół Szkół Elektronicznych

im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu

Technik programista
Uczniowie, którzy podejmą naukę na nowym kierunku oferowanym przez Zespół Szkół i Elektronicznych, zdobędą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z kwalifikacji zawodowych w zakresie projektowania baz danych i stron internetowych oraz programowania i testowania aplikacji.
TECHNIK INFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie technik informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania oraz eksploatacji komputera i urządzeń peryferyjnych, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, administrowania tymi sieciami, projektowania baz danych i administrowania bazami danych, tworzenia stron www i aplikacji internetowych, administrowania tymi stronami i aplikacjami.
TECHNIK AUTOMATYK
Automatyka to dziedzina techniki i nauki, która zajmuje się zagadnieniami sterowania różnorodnymi procesami, głównie technologicznymi i przemysłowymi (zwykle bez udziału lub z ograniczonym udziałem człowieka).
TECHNIK MECHATRONIK
Podejmując naukę w zawodzie mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania układów automatyki przemysłowej, montowania urządzeń precyzyjnych, uruchamiania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych, obsługiwania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych.
TECHNIK ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie technik elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: instalowania oraz konserwowania urządzeń elektronicznych, użytkowania urządzeń elektronicznych, naprawy urządzeń elektronicznych.
TECHNIK TELEINFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie teleinformatyk informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: uruchamiania i utrzymania terminali i przyłączy abonenckich, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, montowania i eksploatacji systemów transmisyjnych, instalowania i eksploatacji systemów komutacyjnych,administrowania sieciami teleinformatycznymi.
Microsoft Imagine Premium
W ramach programu Microsoft Imagine Premium (d. DreamSpark Premium), w którym uczestniczy Zespół Szkół Elektronicznych w Radomiu, uczniowie i pracownicy mają bezpłatny dostęp do oprogramowania firmy Microsoft: systemy operacyjne Windows, Visual Studio, SQL Server, aplikacje Access, Project i Visio oraz biblioteka MSDN. Dystrybucja oprogramowania i kodów licencyjnych w ramach tej licencji jest realizowana w oparciu o elektroniczny serwis "ELMS WebStore for Microsoft Imagine.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się w dniu 19.06.2019r. o godz. 8.00 (miejsce w zależności od pogody). Ostatnie spotkania z wychowawcami po zakończeniu uroczystości wg. poniższego przydziału.

PRZYDZIAŁ SAL NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

Klasa

Wychowawca

Sala

1TE1

STĘPIEŃ MONIKA

205

1TI1

MATYGA ZBIGNIEW

204

1TI2

LINOWSKA ILONA

006

1TI3

SYLWIA SZAFRANOWICZ

208

1TM

SMOLARCZYK AGNIESZKA

209

1TAM

TOMASZEWSKA DIANA

102

1TT

STAŃCZYK ANETA

107

2TE1

WOJCIECHOWSKI WOJCIECH

114w

2TAE

NOWOCIEŃ ARTUR

215

2Ti1

GRADZIK BEATA

306

2Ti2

KOZUŃ JACEK

310

2Ti3

MIŁKOWSKA EDYTA

304

2TI4

MITAK ELIZA

305

2TT

WOJTAN ANETA

007

2TM1

OKOŃ MARIOLA/KATARZYNA SOLECKA

102w

2TM2

BESTER AGNIESZKA

008

3TE1

BARBARA KOSTKIEWICZ

104w

3TE2

JOLANTA OLAS

211

3Ti1

WYSZYŃSKA MONIKA

119w

3Ti2

ZWIERZCHOWSKA MAGDALENA

108W

3Ti3

PIETRZAK – MAREK URSZULA

111

3Ti4

KOZIEŁ KAROLINA

010

3TM

CHRZĄSZCZ BARBARA

302

3TTI

MAMCZARZ MARIA

202