W ramach Technikum szkoła kształci w następujących zawodach:

Technik Elektronik - 1 oddział przedmiot rozszerzony - matematyka

• ELM.02 Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych
  • ELM.05 Eksploatacja urządzeń elektronicznych

Technik Informatyk - 2 oddziały przedmiot rozszerzony - matematyka

• INF.02 Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci
  • INF.03 Programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych

Technik teleinformatyk - 1 oddział przedmiot rozszerzony - matematyka

• INF.07 Montaż i konfiguracja lokalnych sieci komputerowych oraz administrowanie systemami operacyjnymi
  • INF.08 Eksploatacja i konfiguracja oraz administrowanie sieciami rozległymi

Technik mechatronik - 1 oddział przedmiot rozszerzony - matematyka

• ELM.03 Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych
  • ELM.06 Eksploatacja i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych

Technik automatyk - 1 oddział przedmiot rozszerzony - matematyka

• ELM.01 Montaż, uruchamianie i obsługiwanie układów automatyki przemysłowej
  • ELM.04 Eksploatacja układów automatyki przemysłowej

Technik programista - 1 oddział przedmiot rozszerzony - matematyka

• INF.03 Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych
  • INF.04 Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji

Profil szkoły

Liczba oddziałów

Liczebność oddziału

Technik automatyk

Technik elektronik

Technik informatyk

2

60

Technik mechatronik

Technik teleinformatyk

Suma

7

210

Komisja Rekrutacyjna pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:50 - do 16:00 w sali 111.

Serdecznie zapraszamy.

Dostarczanie dokumentów

Wydrukowany z Komputerowego Systemu Rekrutacji oswiatawradomiu.pl wniosek podpisany przez kandydata i Rodziców (prawnych opiekunów) W przypadku zaznaczenia jednego lub więcej kryteriów ex-aequo należy dostarczyć do szkoły pierwszego wyboru dokumenty potwierdzające spełnienie tego kryterium.

Wniosek wraz z dokumentami można złożyć w następujący sposób: dostarczyć dokumenty w wersji papierowej do szkoły pierwszego wyboru (zapakowane w dużą kopertę). Zaklejoną kopertę należy pozostawić w przygotowanej do tego celu urnie z napisem Rekrutacja 2020/2021 umieszczonej w wejściu do warsztatów szkolnych lub przesłać skan lub zdjęcie dokumentów drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W szkole zachowane są zaostrzone reguły sanitarne: płyn do dezynfekcji rąk, ograniczony kontakt z pracownikami, zachowanie odpowiedniego - dwumetrowego dystansu między obecnymi w budynku. Ewentualne konsultacje udziela się wyłącznie telefonicznie 48 3448116 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..