Zespół Szkół Elektronicznych

im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu

Technik programista
Uczniowie, którzy podejmą naukę na nowym kierunku oferowanym przez Zespół Szkół i Elektronicznych, zdobędą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z kwalifikacji zawodowych w zakresie projektowania baz danych i stron internetowych oraz programowania i testowania aplikacji.
TECHNIK INFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie technik informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania oraz eksploatacji komputera i urządzeń peryferyjnych, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, administrowania tymi sieciami, projektowania baz danych i administrowania bazami danych, tworzenia stron www i aplikacji internetowych, administrowania tymi stronami i aplikacjami.
TECHNIK AUTOMATYK
Automatyka to dziedzina techniki i nauki, która zajmuje się zagadnieniami sterowania różnorodnymi procesami, głównie technologicznymi i przemysłowymi (zwykle bez udziału lub z ograniczonym udziałem człowieka).
TECHNIK MECHATRONIK
Podejmując naukę w zawodzie mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania układów automatyki przemysłowej, montowania urządzeń precyzyjnych, uruchamiania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych, obsługiwania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych.
TECHNIK ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie technik elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: instalowania oraz konserwowania urządzeń elektronicznych, użytkowania urządzeń elektronicznych, naprawy urządzeń elektronicznych.
TECHNIK TELEINFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie teleinformatyk informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: uruchamiania i utrzymania terminali i przyłączy abonenckich, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, montowania i eksploatacji systemów transmisyjnych, instalowania i eksploatacji systemów komutacyjnych,administrowania sieciami teleinformatycznymi.
Microsoft Imagine Premium
W ramach programu Microsoft Imagine Premium (d. DreamSpark Premium), w którym uczestniczy Zespół Szkół Elektronicznych w Radomiu, uczniowie i pracownicy mają bezpłatny dostęp do oprogramowania firmy Microsoft: systemy operacyjne Windows, Visual Studio, SQL Server, aplikacje Access, Project i Visio oraz biblioteka MSDN. Dystrybucja oprogramowania i kodów licencyjnych w ramach tej licencji jest realizowana w oparciu o elektroniczny serwis "ELMS WebStore for Microsoft Imagine.

Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Królowej Świata w Radomiu (kościół przy ulicy Grzybowskiej)

2-4 marca 2016 Prowadzący: ks. Edward Kąkol dla młodzieży Elektronika

 

 

Harmonogram

 

Środa 2 marca 2016r

 • 10:00 nabożeństwo Słowa Bożego - o. Rekolekcjonista (sala gimnastyczna w szkole)
 • 11:00 Spotkanie i koncert - świadectwo rapera Łukasza Wieczorka "Wiecznego" (sala gimnastyczna w szkole)
 • 12:00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej z Krzyżem Światowych Dni Młodzieży (rozpoczęcie przed szkołą, a zakończenie w kościele przy ul. Grzybowskiej)
 • 19:00 Spotkanie modlitewne (kościół)

 

Czwartek 3 marca 2016r

 • 10:00 Nabożeństwo Słowa Bożego - o. Rekolekcjonista (sala gimnastyczna w szkole)
 • 11:00 Konferencja ks. prof. Sławomir Płusy "Współczesne zagrożenia życia duchowego" (sala gimnastyczna w szkole)
 • 12:00 Procesja różańcowa z Ikoną Matki Bożej Światowych Dni Młodzieży (rozpoczęcie przed szkołą, a zakończenie w kościele przy ul. Grzybowskiej)
 • 19:00 Spotkanie modlitewne (kościół)

 

Piątek 4 marca 2016r

 • 10:00 Możliwość spowiedzi rekolekyjnej (kościół przy ul. Grzybowskiej)
 • 11:00 Msza św. dla młodzieży z grona pedagogicznego Zespołu Szkół Elektronicznych (kokściół przy ul. Grzybowskiej)
 • 19:00 Spotkanie modlitewne (adoracja krzyża - kościół), zakończenie rekolekcji (kościół)