Informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 istnieje możliwość skorzystania z programu „Wyprawka Szkolna 2020”. Dofinansowanie do zakupu podręczników przysługuje uczniom posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Do uzyskania dofinansowania niezbędne jest złożenie stosownych dokumentów wg załączników oraz dołączenie dowodu zakupu. Uzupełnione dokumenty należy złożyć w gabinecie 103w w piątek 4.03.2020 w godz. 7.00-10.00 lub w poniedziałek 7.09.2020, 7.00-10.00.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej wg załączonego adresu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z pedagogiem lub psychologiem szkolnym w terminie do 07.09.2020:

mgr Izabela Kołdej pedagog szkolny s.103w tel. 48 344 81 16 wew. 2103 (czwartek w godz. 15.30-17.30, piątek 7.00-11.00)

mgr Ilona Banaszek psycholog szkolny s.222 tel. 48 344 81 16 wew. 1222 (czwartek w godz. 9.00-11.00, piątek 7.00-11.00)

Ośwadczenie do pobrania

Wniosek do pobrania

Dyrektr ZSE przypomina, że egzaminy poprawkowe odbędą się w następujących terminach:

24.08.2020 r. - język angielski i fizyka

25.08.2020 r. - matematyka i język polski

Egzamin rozpoczyna się  o godzinie 8.30 częścią pisemną, następnie część ustna około godziny 9.40

Deklarację przystąpienia do poprawy egzaminu należy przesłać do Pani Krystyny Dasiewicz do dnia 24 marca 2020 roku w formacie PDF.

Temat wiadomości:
Poprawa egzaminu kwalifikacja nazwisko imię

np:

poprawa_egzaminu_E14_Kowalski_Jan.pdf

Szanowni Państwo,
Dyrekcja ZSE informuje, że w dniu 11 marca 2020 roku lekcje odbywają się wg. następującego porządku:
0. 7:10-7:55
1. 8:00-8:45
2. 8:50-9:35
3. 9:40-10:25
4. 10:30-11:15
Długa przerwa w tym dniu trwa 30 minut do godziny 11:45. Pozostałe zajęcia odbywają się według normalnego porządku. Wychowawców prosimy o przekazanie informacji uczniom, a nauczycieli prosimy o punktualne rozpoczęcie zajęć zgodnie z zamieszczonym porządkiem.