FERIE

Ferie rozpoczynamy w tym roku 13 lutego, mamy nadzieję, że liczba uczniów w klasach nie zmniejszy się przez te 2 tygodnie.

Nie zabijajcie się, nie połamcie się.
Życzymy śniegu

`Wasz Samorząd`

 

WESOŁYCH ŚWIĄT
I
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU (2017) 
SOBIE, WSZYSTKIM UCZNIOM I PRACOWNIKOM SZKOŁY

ŻYCZY SAMORZĄD ZSE

 

Choinka na rynku

18.12.2016r. tj. w niedzielę odbywa się konkurs na najlepszą szkolną choinkę w Radomiu. Ubierający mają pełne wsparcie Samorządu. Do 14.12 trwa zbiórka płyt CD, więc jest okazja pozbycia się śmieci wspierając przy tym szczytny cel.
(Dosłownie hihi) 

 

Mikołajki

 06/12/2016r. szkołę odwiedzi kilku Mikołajów. Uczniowie w świątecznych strojach (min. 1 element i możecie postarać się o coś więcej niż czapki) będą u większości nauczycieli zwolnieni z odpowiedzi przy tablicy. Wielu nauczycieli zgodziło się na nasze warunki, jednak zawsze znajdą się jakieś czarne owce. Powiedzcie takim, że chyba nie czują ducha świąt.

 

11.11 Święto Niepodległości

Jak głoszą nadruki na bluzach wielu uczniów: Chwała bohaterom.
Dzisiaj w głośnikach szkolnych zabrzmi hymn Polski, a po nim krótka audycja historyczno-naukowa.
Przypominam, wstańcie, gdy usłyszycie znane Wam słowa pieśni. Wszyscy. Na baczność.
Szanujmy się.

 

Dzień Edukacji Narodowej

Wszystkim pracownikom naszej wspaniałej szkoły chcielibyśmy dzisiaj życzyć Wszystkiego, ale to WSZYSTKIEGO Najlepszego, wysokiej frekwencji na lekcjach, rozgarniętych uczniaków, dzieci aktywnych, ale nie za bardzo, a przede wszystkim, wolnego sierpnia.

Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy.
~Wasz Samorząd~

 

Podziel się krwią
Ogólnoelektroniczny dzień krwiodastwa przydarzy się znów, jak co roku, w naszej szkole. Sympatyków igieł i upuszczania krwi zachęcamy do odwiedzenia punktu poborowego przed szkołą w najbliższy wtorek, tj 04.10.2016r.
~Wasz Samorząd~ 

 

Dzień Chłopaka
Co tu dużo mówić… Najlepszego Panowie. Pracownikom, uczniom i nauczycielom płci nieżeńskiej życzymy powodzenia w podbijaniu świata zdominowanego przez rzeczywistość, szczęścia w podbijaniu serduszek i radości z podbijania średniej.
Oraz dystansu, dystansu do wszystkiego.
Dzisiaj jest Wasz Dzień. 

 

Wybory Samorządowe
Na dniach odbędą się wybory do Samorządu Szkolnego. Kandydaci proszeni są o zgłoszenie się do sorki Jolanty Olas po dalsze instrukcje. Pod koniec tygodnia na Sali Konferencyjnej można będzie zaobserwować debatę. Może nawet usłyszymy ją w głośnikach radiowęzła.
Niech wygra najlepszy.
Albo wszyscy.

 

Kiermasz Podręczników

W najbliższych dniach, prawdopodobnie 16-17.09.2017 przeprowadzany będzie na stołówce szkolnej kiermasz podręczników. Uczniowie będą mogli pozbyć się zeszłorocznych podręczników, a świeżaczki dostaną okazję utargowania niższej ceny używanych książek. Czas, klasycznie, długa przerwa.
Nie dajcie się oszukiwać księgarniom.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016/2017

Rozpoczęcie 02.09 o 9:00. Pierwszaki pół godziny wcześniej.
Nie spóźnijcie się.