Dyrekcja

 

1.

Witkowski Konrad

dyrektor

2.

Matyga Zbigniew

wicedyrektor

3.

Paździor Agnieszka

wicedyrektor

4.

Szykowny  Maciej

kierownik kształcenia praktycznego

 

 

 

 

Język polski

 

1.

Linowska Ilona

wychowawca klasy 2TI2

2.

Olas Jolanta

wychowawca klasy 4TE2

3.

Solecka-Cieloch Katarzyna

wychowawca klasy 2TI1

4.

Stańczyk Aneta

wychowawca klasy 2TT

5.

Tomaszewska Diana

wychowawca klasy 2TAM

 

 

 

 

Język angielski

 

1.

Bester Agnieszka

wychowawca klasy 3TM2

2.

Gradzik Beata

wychowawca klasy 3TI1

3.

Kostkiewicz Barbara

wychowawca klasy 4TE1

4.

Mamczarz Maria

wychowawca klasy 4TTI

5.

Płokita Kamila

 

6.

Wyszyńska Monika

wychowawca klasy 4TI1

 7.

 Dygała Magdalena

 

 

Język niemiecki

 

1.

Kozieł Karolina

wychowawca klasy 4TI4

2.

Kowalski Jacek

 

3.

Peć Janusz

 

4.

Syta Sylwia

wychowawca klasy 1TM

5.

Wojtan Aneta

wychowawca klasy 3TT

6.

Zielezińska Karolina

 

7.

Łyjak Joanna

wychowawca klasy 1T

 

 

 

 

Historia i wiedza o społeczeństwie

 

1.

Smolarczyk Agnieszka

wychowawca klasy 2TM

2.

Stępień Monika

wychowawca klasy 2TE1

3.

Adamczyk Monika

wychowawca klasy 1P

 

 

 

 

Wiedza o kulturze

 

1.

Olas Jolanta

wychowawca klasy 4TE2

 

 

 

 

Edukacji dla bezpieczeństwa

 

1.

Owczarek Monika

 

 

 

 

 

Przedsiębiorczość

 

1.

Stępień Joanna

 

2.

Nogaj Łukasz

 

 

 

 

 

Geografia

 

1.

Jałowska Małgorzata  

 

 

 

 

 

Biologia

 

1.

Kwiecień Milena

 

 

 

 

 

Chemia

 

1.

Stępień Joanna

 

2.

 Majcher Kozieł Monika

 

     

 

Fizyka

 

1.

Chrząszcz Barbara

wychowawca klasy 4TM

2.

Wojtas Tomasz

 

 

 

 

 

Matematyka

 

1.

Marszałek Julia

wychowawca klasy 1TI2

2.

Mitak Eliza

wychowawca klasy 3TI4

3.

Puchalska Katarzyna

 

4.

Solecka Katarzyna

wychowawca klasy 3TM1

5.

Wieczorek Anna

wychowawca klasy 1TTA

6.

Zalewska Małgorzata

wychowawca klasy 1A

7.

Krawczyk Edyta

wychowawca klasy 1TI1

 

 

 

 

Wychowanie do życia w rodzinie

 

1.

Kwiecień Milena

 

 

 

 

 

Religia

 

1.

ks.Kośka Tomasz

 

2.

Okrutny  Robert

 

3.

ks. Rożek Jarosław

 

4.

Sajak Dariusz

 

 

 

 

 

Wychowanie fizyczne

 

1.

Cichawa Małgorzata

wychowawca klasy 1E

2.

Kalbarczyk Jarosław

wychowawca klasy 1M

3.

Kalita Michał

 

4.

Kiełbiowski Jakub

 

5.

Skórkiewicz Katarzyna

 

6.

Pastusiak Marek

 

7.

Wosion Zbigniew

 

 8.

 Zrębski Paweł

 

     

 

Przedmioty zawodowe - elektronik, automatyk, mechatronik 

1.

Barszcz  Grzegorz

 

2.

Bażyński  Krzysztof

 

3.

Chrzan Marcin

 

4.

Czerska  Barbara

 

5. Dasiewicz Krystyna  

6.

Figura Radosław

 

7.

Kozłowski Marek

 

8.

Makowski Marcin

 

9.

Nagrodzka Małgorzata

 

10.

Nowocień Artur

wychowawca klasy 3TAE

11.

Kowalczyk Mariusz

 

12.

Sokołowski  Sławomir

 

13.

Kusiak Marcin

 

14.

Szczepanowski  Marek

 

15.

Wieczorek Anna

wychowawca klasy 1TTA

16.

Wiśniewski  Witold

 

17.

Wojciechowski Wojciech

wychowawca klasy 3TE1

18.

Żukowska Hanna

wychowawca klasy 1TE

19.

Makara Tadeusz

 

20.

Weselski Marcin

 

21.

Erd Andrzej

 

     

 

Przedmioty informatyczne - informatyk, teleinformatyk

1.

Ciszewski Tomasz

 

2.

Gregorek – Tabor Aneta

wychowawca klasy 1I

3.

Kowalczyk Izabela

 

4.

Kozłowski Paweł

 

5.

Kozuń Jacek

wychowawca klasy 3TI2

6.

Marek  Tomasz

 

7.

Matyga Zbigniew

 

8.

Miłkowska Edyta

wychowawca klasy 3TI3

9.

Pietrzak- Marek Urszula

wychowawca klasy 4TI3

10.

Kiraga Magdalena

 

11.

Popielarski Wojciech

 

12.

Rylski Łukasz

 

13.

Stańczyk Marcin

 

14.

Szafranowicz Sylwia

wychowawca klasy 2TI3

15.

Wach Paweł

 

16.

Siwak Włodzimierz

 

17.

Zwierzchowska Magdalena

wychowawca klasy 4TI2

18.

Czerwonka Marcin

 

 19.

 Migus Marcin

 

     

 

Pedagog

 

1.

Izabela Kołdej

 

 

 

 

 

Psycholog

 

2.

Banaszek Ilona

 

 

 

 

 

Biblioteka

 

1.

Bakinowska-Marchewka Bożena

 

2.

Piwowarczyk-Tkaczyk Małgorzata

 

     

 

Muzyka

 

 

Kobierska Agnieszka